Teka HLC 8400 BK


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 44 l, Počet funkcií: 9, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 45,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 55,9 cm. Viac info


Cena 578,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Teka HLC 8400 BK v čiernom farebnom prevedení kompaktných rozmerov má vnútorný objem 44 litrov. Multifunkčná rúra ponúka 9 funkcií pečenia, ktoré je možné si navoliť pomocou dvoch otočných voličov a dotykového ovládacieho panela s LED displejom. Ponúka tiež automatické expresné predohriatie. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50°C – 250°C. K dispozícii sú aj funkcie pizza, funkcia ECO. Vybavená je chrómovými držiamkmi plechov s 1 teleskopickým výsuvom. Teka HLC 8400 BK je zaradená v energetickej triede A+. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené troma sklami a tiež tichým zatváraním SoftClose. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok. Príslušenstvo v balení: hlboký plech, grilovací rošt.

 

 

Štýlová kompaktná rúra s čistým vzhľadom

Vstavaná kompaktná rúra na pečenie Teka HLC 8400 BK je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne klasické možnosti pečenia. Svojim vzhľadom s ovládacími prvkami a madlom dokonale zapadne do interiéru. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka 9 funkcií a programovanie doby pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch otočných gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným LED displejom s dotykovým ovládáním umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Vybavená je SoftClose dvierkami s tlmeným zatváraním a celosklenenými dverami s trojitým sklom. 44 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi kompaktné.

Funkcie rúry

Rúra so SurroundTemp zabezpečí tie najlepšie výsledky pečenia. Všetko bude dokonale prepečené a zároveň chrumkavé podľa vašich predstáv. Multifunkčná funkcia SurroundTemp zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla vo vnútri rúry. Rúra ponúka 9 druhov ohrevu, a funkcie ktoré si zvolíte pomocou 2 otočných gombíkov. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50 °C – 250 °C. Program Eco umožňuje prípravu jedál s minimálnou spotrebou energie.

  • konvenčné pečenie: horný + dolný ohrev, gril, maxigril, dolný ohrev, maxigril s ventilátorom, ventilátor, ventilátor + dolný ohrev, Eco, rozmrazovanie, hydroclean, pyrolýza, rýchly predohrev

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

SteamBox

Pokiaľ ste zástancom zdravého stravovania a prípravy jedál v pare a máte v obľube chutné jedlá, je možné vstavanú rúru za pomoci prídavného zásobníka Teka SteamBox premeniť na parnú. Pripravované jedlá si tak zachovajú vetky živiny, vitamíny a minerály bez potreby použitia tuku. Teka SteamBox je potrebné zakúpiť zvlášť!

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean®PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 44 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3015 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka HLC 8400 BK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami