Teka HRB 6300 čierna


Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 70 l, Počet funkcií: 9, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 55,9 cm. Viac info


Cena 498,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Teka HRB 6300 v čiernej farbe v retro dizajne s ovládacími prvkami v mosadznej farbe má vnútorný objem 70 litrov. Multifunkčná rúra ponúka 9 funkcií pečenia, ktoré je možné si navoliť pomocou dvoch otočných voličov doplnených o analógové hodiny s možnosťou naprogramovania konca pečenia. Ponúka tiež rýchle predhrievanie. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50°C – 250°C. Vybavená je 1 teleskopickým výsuvom. Rúra Teka HRB 6300 je zaradená v energetickej triede A. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom.V balení je hlboký plech, plytký plech s HydroClean povrchom, rošt, prívodný kábel so zásuvkou.

 

 

Štýlová rúra s retro vzhľadom

Vstavaná rúra na pečenie Teka HRB 6300 je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne klasické možnosti pečenia. Svojim retro vzhľadom s ovládacími prvkami a madlom v mosadznom prevedení dokonale zapadne do interiéru v tomto štýle. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A. Multifunkčná rúra ponúka 9 funkcií a programovanie doby pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch otočných gombíkov, ktoré sú doplnené analógovými hodinami s možnosťou naprogramovania konca pečenia. Umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry. Vybavená celosklenenými dverami s dvojitým sklom. 70 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi väčšie.

Funkcie rúry

Rúra ponúka 9 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 otočných gombíkov. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50 °C – 250 °C. Program Eco umožňuje prípravu jedál s minimálnou spotrebou energie.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean®PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3215 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka HRB 6300 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami