Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack (PC)

Cena:
179,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

S balením Thrustmaster T.16000M FCS FLIGHT PACK zažijete maximálny zážitok. Ergonomický joyistick poskytuje maximálny komfort pri hraní vašich obľúbených hier. Joyistick je vybavený 16-timi programovateľnými tlačidlami a 4-mi nezávislými osami. Plynový pedál pre váš PC určite ocenia všetci nadšenci simulácií. Budete môcť reálne ovládať letové funkcie vďaka unikátnemu systému posuvných koľajníc. Spolu s pedálmi si užijete nezabudnuteľné simulácie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 10 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Reálne ovládanie

Plynový pedál Thrustmaster Throttle pre váš PC určite ocenia všetci nadšenci simulácií. Fanúšikovi simulácií nesmie v hernom brlohu chýbať. Jedine s ňou získate reálne ovládanie rôznych letových funkcií a hlavne citlivé vedenie lietadla, ktorému by ste sa na klávesnici snažili priblížiť zbytočne. Tuhosť pedálu je možné zoptimalizovať presne podľa vašich predstáv, a tak môžete získať jemný cit pre  „lietajúce domy“ a aj dynamický ovládač bojového lietadla.

Systém posuvných koľajníc

Toto sofistikované herné zariadenie má unikátny systém posuvných koľajníc pre dokonale hladký sklz a vysokú presnosť polohy. Budete môcť reálne ovládať letové funkcie vďaka unikátnemu systému posuvných koľajníc. Plynový pedál disponuje rozmedzím pohybu 80 mm. Je tiež vybavená 14-timi tlačidlami a 5x osovým ovládaním.

Ergonomický dizajn

3 odpojiteľné komponenty umožňujú, aby joystick dokonale vyhovoval pravákom aj ľavákom. Špirálová pružina v joysticku poskytuje plynulé napätie pre pohodlný pohyb. Komfort hry zlepšuje základňa pre väčšiu stabilitu a široká opierka ruky. Thrustmaster T.16000M FCS má 4 nezávislé osi joysticku, 16 akčných tlačidiel, 12 na základni, 4 na joysticku a 1 spínač. Navyše prepínač na konfiguráciu 12 tlačidiel umiestnených na základni poskytuje možnosť prispôsobenia.

Pedále Thrustmaster T.Flight Rudder

Thrustmaster T.Flight Rudder sú pedále so systémom S.MART. Systém štyroch posuvných koľajníc vyrobených z vysoko kvalitného priemyselného hliníka zaručujúceho dokonale hladké riadenie. Vďaka ergonomickému dizajnu a opierke na pätu možno položiť celú nohu na pedál. Opierky na pätu sú úplne odnímateľné. Veľká základňa a naklonená konštrukcia v sebe kombinujú komfort so stabilitou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: PC

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 422 mm
Výška: 274 mm
Hmotnosť: 2500 g

Obsah balenia

Obsah balenia: manual

Ďalšie vlastnosti

Pre zariadenia: PC

Ostatné

Kód produktu: 2960782

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore