Thrustmaster T-LCM Pedals

  • Zľava 14 %
  • Doprava zadarmo

Rozhranie: USB, Typ príslušenstva: Nožný ovládač, Prevedenie: Káblové, Pre zariadenia: PlayStation 5, PC, PlayStation 4, Xbox One,


Cena 189,00 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 219,00 € Zobraziť nápoveď

3,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Zažite realistický pocit závodného auta priamo u vás doma s prepracovanými pedálmi Thrustmaster T-LCM Pedals. Kvalitné spracovanie zaistí dlhú životnosť a neuveriteľne realistický pocit z ovládania dodá možnosť variabilného nastavení každého pedálu nezávisle. Každý pedál pracuje s magnetickými potenciometry H.E.A.R.T, ktoré dokážu rozoznať viac ako 65 000 hodnôt. Možno si nastaviť výšku, sklon aj tuhosť pedálov vďaka sade pružín. Špecialitou brzdového pedálu je, že je brzdný tlak prepočítavaný na základe tlaku, ktorý je vyvíjaný na pedál. Súčasťou je aj kalibračný softvér umožňujúci presné vyladenie každého pedálu vrátane mŕtvych zón. Pedále sú kompatibilné s vybranými volanty pre PS4 a Xbox One. Na PC sú kompatibilné so všetkými volanty na trhu.

Ochutnajte realistický pocit z každého závodu

S pokročilými pedálmi Thrustmaster T-LCM Pedals zažijete skutočný pocit z ovládania vášho virtuálneho závodného auta. Každý pedál umožňuje variabilné nastavenie výšky, náklonu aj rozeteče, takže sa ich môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. Prednosťou tejto sústavy sú magmatické potenciometre H.E.A.R.T, snímajúce polohu pedálu. Sú schopné rozoznať viac ako 65 000 hodnôt. Prednosťou brzdového pedálu je, že je prepočítavaný vami vyvinutý tlak na tento pedál a na základe toho je ovládaný brzdný účinok auta. Tuhosť pedálu možno nastaviť pomocou sady pružín, ktoré sú súčasťou balenia.

Kompatibilita s volanty

  • PC: všetky volanty na trhu
  • PS4: T-GT, T300 a T150
  • Xbox One: TS-XW, TX a TMX

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Typ príslušenstva Nožný ovládač
Prevedenie Káblové
Pre zariadenia PlayStation 5, PC, PlayStation 4, Xbox One

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Thrustmaster T-LCM Pedals

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené