TomTom GO Camper World


Uhlopriečka: 6 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SD, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TIR mod: Áno, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Nie, Podpora pre Geocaching: Nie Viac info


Cena 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

GPS navigácia TomTom Go Camper v čiernom prevedení ponúka trasy pre obytné vozy a karavany. Na 6" displeji sa vám zobrazia svetové mapy, informácie o doprave a upozorní vás tiež na radary. Vybavená je Hands-free funkciou a smart notifikaciami zo smartfonu. K dispozícií je bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-fi a hlasové ovládanie navigácií. Disponuje internou pamäťou s kapacitou 16 GB, ktorú je v prípade potreby možné rozšíriť pomocou microSD karty. Uchytenie navigácie bude jednoduché, vďaka magnetickému držiaku. Využiť môžete doživotný prístup k službe TomTom Traffic, mapy Európy či verziu Rýchlostného radaru. Navigácia s USB portom disponuje batériou s výdržou 1 hodiny.

Moderná navigácia TomTom Go Camper 

Získajte trasy prispôsobené rozmerom, hmotnosti a maximálnej rýchlosti vášho obytného vozidla alebo karavanu s navigáciou Tomtom Go Camper. Pýši sa moderným čiernym farebným prevedením s 6“ dotykovým displejom a magnetickým držiakom. Navigačný systém ponúka českú hlasovú navigáciu a české ovládanie. Najnovšie mapy a software pre navigáciu získate prostredníctvom zabudovaného Wifi. Disponuje tiež USB portom a batériou s výdržou 1 hodiny.

Skvelé funkcie 

Podpora Bluetooth umožní k navigácii pripojiť smatfon, takže si môžete nastaviť zobrazovanie všetkých upozornení z telefonu na displej navigácie, čo čiastočne prispeje k bezpečnosti jazdy. Skvelo tiež poslúži ako Hands-free. Živé služby ako sú dopravné informácie a rýchlostné radary, získate prostredníctvom zabudovanej karty SIM zariadení TomTom GO. Žiadne poplatky za roaming pri cestách do zahraničia.

Praktické služby pre bezpečnejšie cestovanie 

Služba TomTom Traffic poskytne presné dopravné informácie a umožní tak navigácií inteligentne plánovať trasy. Pravidelné aktualizácie umiestnených pevných, mobilných a rýchlosť meriacich radarov získate, vďaka službe Rýchlostné radary. Tiež môžete sťahovať bezplatné aktualizácie svetových máp s najnovšími zmenami na cestách doživotne. Navigáciu možete hlasovo ovládať a tak sa plno sústrediť na riadenie. 

Obsah balenia 

  • Go Camper 

  • Magnetický držiak

  • Nabíjačka do auta 

  • USB kábel 

  • Priliehavý disk

  • Uživateľská príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 6 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SD
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TIR mod Áno
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TomTom GO Camper World

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené