Trepallini Crudo 750 g


Zrnková káva, Typ kávy: Espresso, Zloženie kávy: Robusta+Arabica, Hmotnosť: 750 g. 19,19 €/kilogram. Viac info


Cena 14,39 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,29 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Zrnková káva Trepallini Crudo pochádza z kávových zŕn z Brazílie, Indie a Kolumbie namiešaných na mieru ako zmes arabiky a robusty. Prevažuje v nej robusta, ktorá káve dodáva vyšší obsah kofeínu, tým aj zemitejšiu chuť a zreteľnejšiu cremu. Je to extra silná, stredne pražená káva s horkými tónmi čokolády, doprevádzaná silnou arómou. 750 g balenie.

Precízny výsledok malej rodinnej firmy

Táto káva je niečo viac ako len obyčajný nápoj. Je to skúsenosť, ktorú si môžete užiť priamo u vás doma. Zrnková káva Trepallini Crudo je výsledkom precíznej práce malej talianskej rodinnej firmy z renomovanej pražiarne v talianskom Bonomi, kde sa starostlivo dbá na každý detail v procese výroby. Vďaka tomu vám prináša nezameniteľnú chuť a arómu, ktorú oceníte pri každom ťahu. Neodolajte pokušeniu a ochutnajte túto kávu, ktorá vás zavedie do srdca Talianska priamo z vášho gauča.

Kvalita je prvoradá

Zrnková káva Trepallini Crudo je zárukou kvality, čo potvrdzuje aj taliansky inštitút ARC, ktorý sa venuje obchodovaniu s kávou od roku 1856. Každé zrno je starostlivo vybrané a pražené, aby ste si mohli vychutnať dokonalý a plný chuťový profil. Je to ideálna voľba pre všetkých milovníkov kávy, ktorí si potrpia na kvalite.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 750 g
Typ kávy Espresso
Zloženie kávy Robusta+Arabica

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Trepallini Crudo 750 g

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami