Velbon Sherpa Plus 530

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
177,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,54 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Profesionálny foto statív Velbon Sherpa Plus 530 v elegantnom čiernom prevedení je vhodný pre amatérske i profesionálne využitie. Má tri nohy s gumeným zakončením, ktorých dĺžka sa aretuje svorkami. Je vyrobený z kovu a zliatiny hliníka s hmotnosťou 1,37 kg. Maximálna výška je 152,5 cm a minimálna 16 cm. V zloženom stave meria 53 cm. Súčasťou balenia je puzdro Leg Pochette. Kompatibilné hlavy sú: Velbon PHD-52Q, PHD-54Q a QHD-51Q.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Pevná konštrukcia

Nová kategória statívov Sherpa Plus je mostom medzi legendárnou produktovou radou Sherpa a novou profesionálnou radou karbónových statívov GEO (predtým Sherpa Pro). Jedná sa o celokovové statívy vyrobené najmodernejšími technológiami, špeciálne pre používanie s DSLR fotoaparátmi. Má hliníkové nohy a magnéziové telo statívu. Prvý diel všetkých troch nôh je potiahnutý matnou polyuretánovou penou, ktorá spríjemňuje prácu so statívom predovšetkým v chladnom počasí a navyše tlmí vibrácie. Statív je dodávaný s unikátnym puzdrom Leg Pochette

 

Jednoducho prispôsobiteľný

Velbon Sherpa Plus 530 sa vyznačuje robustnou konštrukciou a unikátnou pevnosťou pri veľkom zaťažení (max. 4kg). Trojdielne nohy sa aretujú pomocou inovovaných, bezpečnejších svoriek. Maximálna výška statívu je 152,5 cm. Aretácie sklonu nôh je rovnaká ako v produktovej rade Ultra - umožňuje rýchle nastavenie požadovanej pracovnej polohy v troch polohách. Deliteľná stredová tyč a možnosť rozdielneho nastavenia uhla sklonu jednotlivých nôh umožňujú dosiahnutie extrémne nízkej minimálnej pracovnej výšky - 16 cm. Deliteľná stredová tyč je osadená 1/4" skrutkami na oboch koncoch, čo umožňuje preskrutkovanie hlavy do spodnej polohy alebo použitie háku (súčasť balenia) na zaťaženie statívu a teda zvýšenie stability v extrémnych podmienkach.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Velbon

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore