Vianočné služby

S našimi službami je vianočné nakupovanie radosť. Ak chcete obmedziť vianočný zhon na minimum, využite naše vianočné služby.

Banner A Rezervácia na 24 hodín

Vyberte si darček doma cez náš e-shop a rezervujte si ho v predajni. Odložíme vám ho na 24 hodín, počas ktorých si ho môžete bez čakania vyzdvihnúť v predajni. A čo je na tom najlepšie? Pri rezervácii nič neplatíte a stále si to môžete v predajni rozmyslieť a nakoniec kúpiť niečo iné.

Banner A Doprava zadarmo

Dopravu ťažkého tovaru máte u nás zadarmo. Pri nákupe v e-shope môžete využiť dopravu zadarmo pri každej objednávke nad 60 €, v predajni vám zabezpečíme bezplatnú dopravu tovaru nad 30 kg.

Banner A Darčeky vám doručíme aj večer alebo cez víkendy

Nemusíte celý deň čakať na to, kedy sa ozve kuriér. Vopred si vyberiete, v ktorom čase má prísť. A aby ste si nemuseli vybavovať v práci voľno, môžete si zvoliť večerné doručenie medzi 17:00 – 20:00 hod., alebo si zvolíte doručenie cez víkend.

Banner A Vynáška až do bytu

Ak potrebujete, radi vám pomôžeme aj s vynesením tovaru do bytu. Na ktorékoľvek poschodie, aj pri pokazenom výťahu, pokiaľ to rozmery tovaru umožňujú. A navyše si môžete vybrať aj termín doručenia a ďalšie doplnkové služby.

Banner A Predĺžené otváracie hodiny

Aby sme vám dopriali viac pohodlia a menej stresu pri nákupoch, od 4. 12. do 23. 12. predlžujeme otváracie hodiny väčšiny predajní a výdajných miest do 21:00 hod. Otvorené bude aj 24. 12. dopoludnia, takže si stihnete vyzdvihnúť darčeky aj na poslednú chvíľu.

Banner A Výmena darčeka až do 15. 1.

Ak sa niekomu netrafíte do vkusu, nič sa nedeje. Nevhodný darček nám jednoducho vráťte do 15. januára. Prineste nepoužívaný darček v originálnom balení spolu s dokladom o kúpe do ktorejkoľvek predajne. Vymeníme vám ho za niečo iné, alebo vám vrátime peniaze.

  • Možnosť vrátiť nevhodný darček do 15. 1. 2021 platí na produkty zakúpené od 1. 12. do 24. 12. 2020.

Banner A Vezmite si to na splátky

Nepotrebujete veľký rozpočet. Vyberte si darčeky teraz a splatiť ich môžete neskôr. Možností je veľa. Na výber máte nízke splátky, alebo rýchle splatenie. Nákup na splátky vybavíte osobne v predajni alebo pohodlne z domu cez náš e-shop.

Banner A Darujte darčekový poukaz

Ak sa bojíte, že nevyberiete ten správny darček, siahnite po našom darčekovom poukaze v peknom balení. Hodnotu poukazu si určíte sami a platí vo všetkých našich predajniach.