ViewSonic M2


Wi-Fi: Áno, Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie: 1920x1080, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 3000000:1, Životnosť lampy: 30000 hod. Viac info


Cena 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prenosný DLP LED projektor ViewSonic M2 v medeno-čiernom prevedení sa vďaka svojim kompaktným rozmerom stane príjemným spoločníkom mnohých cestovateľov a premení akýkoľvek priestor na súkromné kino aj počas dovolenky. Dokáže premietať obraz až do veľkosti 24“ až 100“ (60 - 254 cm) a disponuje svetelným výstupom až 1200 Ansi lúmenov, Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, kontrastným pomerom 3 000 000:1 a životnosťou lampy až 30 000 hodín. Prostredníctvom Bluetooth technológie môžete bezdrôtovo zrkadliť obraz z mobilného telefónu do projektora alebo môžete streamovať obľúbené videá. Projektor je vybavený USB 2.0 a USB 3.0 vstupmi, HDMI 2.0 konektorom, čítačkou MicroSD kariet či 3,5 mm audio výstupom. Vstavané reproduktory Dual Harman Kardon s celkovým výkonom 6 W zaručia kvalitný čistý zvuk.

Viewsonic M2

Prenosný projektor ViewSonic M2 s rozlíšením Full HD poskytuje skvelý výkon v prenosnom balení a je ideálny pre premietanie na cestách. Pre pohodlné prezentácie a zdieľanie obsahu funkcia bezdrôtového zrkadlenia obrazovky umožňuje používateľom ľahko prenášať obsah z mobilného zariadenia do projektora. Projektor M2 je vybavený objektívom, ktorý dokáže zobraziť veľké obrázky v malom priestore, zatiaľ čo jeho svetelný zdroj LED poskytuje viac ako 30 000 hodín času používania a 1200 lúmenov jasu. Nastaviteľný dizajn stojanu umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie pre ľahkú projekciu v takmer akomkoľvek prostredí. Integrovaný slot na kartu Micro SD a port čítačky USB typu A umožňujú používateľom zobrazovať dokumenty, videá a ďalšie multimédiá bez nutnosti pripojenia k počítaču. A pre rýchle dáta, audio, video a nabíjanie cez jediný kábel je k dispozícii port USB Type-C. Pre pôsobivejšie multimediálne prezentácie dodávajú duálne reproduktory Harman Kardon zvuk naplňujúci miestnosť, aby publikum zostalo stále v kontakte.

Úžasné rozlíšenie a jas

Tento projektor má natívne rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 (1080p) pre ostré a jasné obrázky. Je ideálny pre sledovanie všetkých typov formátov s vysokým rozlíšením (1080p / 1080i / 720p) a obsahu vrátane filmov, videa, športu, hier a televízie, bez skreslenia alebo zmeny mierky pôvodného formátu videa.

Technológia Cinema Super Color

Technológia Cinema Super Color s podporou obsahu HDR vytvára neuveriteľne živé a žiarivé farby, ktoré zaisťujú dokonalejší zážitok zo sledovania.

Reproduktory Dual Harman Kardon Bluetooth

Integrované reproduktory Harman Kardon Bluetooth poskytujú silný výkon v malom balení. Tieto reproduktory produkujú hlboký, hlasný, 360-stupňový zvuk vyplňujúci miestnosť, ktorý je ideálny pre hudbu a filmy doma alebo na cestách.

Jednoduché zrkadlenie obrazovky

Ľahko zrkadlite obrazovky zo smartfónov, tabletov, notebookov a iných mobilných zariadení na bezdrôtové prezentácie a zdieľanie obsahu.

Horizontálna a vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia

Horizontálna a vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia a funkcia úpravy rohu eliminujú zakrivené a zdeformované obrázky pre dokonale proporčný obraz.

Smart TV je povolená

Integrované rozhranie vám umožní vysielať a streamovať vaše obľúbené filmy a programy z YouTube a ďalších. Multimediálny obsah z mobilných zariadení môžete tiež streamovať prostredníctvom siete Wi-Fi.   

Vstup HDMI podporujúci Blu-Ray

Tento projektor je vybavený rozhraním HDMI a je ideálny na pripojenie k akémukoľvek zariadeniu s podporou HDMI a umožňuje zobrazovať 3D obrázky priamo z 3D Blu-ray prehrávačov.

Montáž statívu

Tento projektor sa dá ľahko namontovať na statív, aby sa dal pohodlnejšie umiestniť do rôznych prostredí.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 3000000:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ViewSonic M2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené