Wacom Intuos S Bluetooth zelený


Grafický tablet, Veľkosť aktívnej plochy: 152 x 95", Citlivosť prítlaku: 4096, Konfigurovateľné tlačidlá: 4, Podporovaný OS: Windows 7, MAC OS X 10.11, zelená. Viac info


Cena 82,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,66 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Grafický tablet Wacom Intuos S v tenkom prevedení pistáciovo zelenej farby sa vám stane skvelým pomocníkom pri digitálnom kreslení, maľovaní či editovaní fotografií. Poskytne aktívnu pracovnú plochu 152 x 95 mm s rýchlosťou snímania až 133 pps a rozlíšením 2540 lpi. Zariadenie dokáže detekovať 4 096 úrovní prítlaku hrotu pera Wacom Pen 4K. Disponuje 4 programovateľnými tlačidlami ExpressKeys a pútkom na pero. K zariadeniam sa pripojí prostredníctvom USB káblu alebo bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth. Napájanie zabezpečí zabudovaná batéria s kapacitou 1265 mAh.

Popusťte uzdu fantázii

Grafický tablet Wacom Intuos S predstavuje precízne zariadenie, ktoré vám umožní tvoriť a upravovať digitálny obsah. Na aktívnej ploche o rozmeroch 152 × 95 mm dokáže snímať s rozlíšením až 2540 lpi, vďaka čomu budú línie jemné a presné. Vo výbave nechýbajú ani 4 programovateľné tlačidlá ExpressKeys, ktoré sa postarajú o jednoduché ovládanie a prácu v grafických programoch. 

Ergonomické pero

Pre písanie a kreslenie na tablete je k dispozícii pero Wacom Pen 4K, ktoré vám vďaka 4 096 úrovniam prítlaku ponúkne presnejšie kreslenie a prirodzený pocit z práce. Vo svojom vnútri má praktický priestor na uloženie 3 náhradných hrotov, takže ich budete mať vždy po ruke. Pero sa vyznačuje ergonomickým tvarom vhodným pre použitie pravou i ľavou rukou a pogumovanou prednou časťou pre pevný úchop. 

Bezdrôtové pripojenie

Neobmedzujte sa dĺžkou káblu a kreslite z pozície, ktorá je vám najpohodlnejšia. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu prostredníctvom rozhrania Bluetooth získate pri práci plnú flexibilitu. Súčasťou tabletu je tiež zabudovaná batéria s kapacitou 1265 mAh, ktorá je zárukou vyše 15-hodinovej výdrže

Výbava

Jednoliaty dizajn grafického tabletu je doplnený žliabkom slúžiacim na odloženie pera a praktickým pútkom. USB kábel, ktorý je určený na pripojenie k zariadeniam aj nabíjanie batérie, je teraz spolu s dodávaným balením bez PVC. Pri registrácii produktu si navyše budete môcť vybrať dva z troch kreatívnych programov - Corel Painter Essentials 6, Corel AfterShot 3 alebo CLIP STUDIO PAINT PRO.

Obsah balenia

  • Grafický tablet Wacom Intuos S s Bluetooth
  • Pero Wacom Pen 4K 
  • USB kábel
  • 3 náhradné hroty umiestnené vnútri pera
  • Nástroj na výmenu hrotov 
  • Sprievodca inštaláciou

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba zelená

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Wacom Intuos S Bluetooth zelený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami