WD My Cloud Mirror 2x6TB (biely)

Cena:
669,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,38 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

S výberom práve tohto cloudového úložiska budete maximálne spokojný. Ak sú Vaše požiadavky vysoké, práve Western Digital My Cloud Mirror ich bude bez pochýb všetky spĺňať. Rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Vyznačuje sa dvomi diskami s kapacitou 6 TB a rozhraním USB 3.0. Uschováte tak naň naozaj veľké množstvo súborov. Všetky fotografie, videá, hudbu, filmy či iné pracovné dokumenty tak budete mať na jednom mieste a chránené pred prípadnou stratou či poškodením. K sieti ho pripojíte prostredníctvom gigabitového ethernetového rozhrania. Kompatibilný je s mnohými operačnými systémami. Na mysli máme Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X El Capitan, Yosemite, Mavericks a Mountain Lion. Biele prevedenie pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo zároveň, čím dokonale vynikne v každom priestore.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Spoľahlivé riešenie

Osobné úložisko Western Digital My Cloud Mirror sa vyznačuje dvomi diskami, ktoré budete môcť veľmi ľahko pripojiť k Vašej domácej sieti. Stačí sa len pripojiť na internet, následne na čo budete mať k celému obsahu rýchly a ľahký prístup z ktoréhokoľvek miesta a s použitím akéhokoľvek zariadenia. 

Zálohovanie 

Zo straty či poškodenia dát nemusíte mať žiadne obavy. Až dvojnásobnú ochranu budú zabezpečovať dva pevné disky nastavené na režim zrkadlenia (RAID 1), ktoré automaticky duplikujú centralizovaný obsah. Pristúpiť k Vašim fotografiám, videám, hudbe či filmom možno z Vášho mobilného telefónu, tabletu či počítača. Navyše si viete vytvoriť spoločné miesto, ktoré budete zdieľať so svojou rodinou či priateľmi. 

Prevádzka  

WD SmartWare Pro je zálohovací softvér, pomocou ktorého si na svojom PC nastavíte, kam sa bude obsah ukladať. Ak pracujete s Mac počítačom, budete mať prístup k softvéru Apple Time Machine, ktorý zaisťuje prispôsobiteľné zálohovanie. My Cloud mobilná aplikácia sa vyznačuje automatickým zálohovaním, čím umožňuje ukladať všetky snímky či videá. Šetríte si tak miesto na svojom smartfóne či tablete. Zariadenie je kompatibilné s operačnými systémami Windows® 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS® X El Capitan, Yosemite, Mavericks alebo Mountain Lion.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Marvell
iFrekvencia procesora: 1,3 GHz
Počet pozícií pre disk: 2
Počet diskov: 2
Veľkosť disku: 3.5
Podporovaný RAID: RAID 1, RAID 0
Typická spotreba: 28,4 W
Kapacita vložených diskov: 12

Ďalšie vlastnosti

Značka: Western digital
Počet diskov: 2
Podporovaný RAID: RAID 1, RAID 0
Podporované služby: DLNA, FTP/SFTP
Kapacita vložených diskov: 12

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 190 mm
Výška: 210 mm
Hĺbka: 140 cm
Hmotnosť: 1,6 Kg

Procesor

Typ procesora: Marvell
iFrekvencia procesora: 1,3 GHz
Verzia procesora: Armada 385

Konektivita

iPočet USB 3.0 portov: 2
LAN: 1

Dátové úložisko

Rozhranie disku: SATA III
Počet pozícií pre disk: 2
Rýchlosť čítania: 125 MB/s
Veľkosť disku: 3.5

Energetické údaje

Max.spotreba: 47,2 W
Typická spotreba: 28,4 W
Stand-by spotreba(pohot.): 8,6 W

Ostatné

Kód produktu: WDBWVZ0120JWT-EESN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore