Whirlpool AKR 62F LT K

Zobraziť


Nástenný digestor, Maximálny výkon odsávania: 650 m3, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Materiál: Sklo, Celková spotreba: 46,9 kWh, Počet rýchlostí: 4, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 36 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 32,6 cm. Viac info


Cena 232,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,66 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 23,30 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

nástenný digestor Whirlpool AKR 62F LT K so šikmým sklonom, čierne prevedenie, energetická trieda A, 4 rýchlostné stupne odsávania, 1 motor, odsávanie do komína alebo recirkulácia, Perimeter, hlučnosť 65 dB, 2 LED žiarovky, dotykové ovládanie, funkcia AUTO vypnutie, 1x hliníkový tukový filter, maximálny sací výkon 650 m³/h, rozmery (VxŠxH): 36 x 59,8 x 32,6 cm

 

 

 

Výkon digestora

Výkon nástenného digestora Whirlpool AKR 62F LT K by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. V čiernom prevedení, urobí z obyčajného digestora dizajnový prvok vo vašej kuchyni. Výkon odsávača je 650 m³/h, zaistí tak čistý vzduch behom pár chvíľ s max prevádzkovou hlučnosťou 65 dB.

Vlastnosti

K dispozícii sú 4 stupne odsávania a dotykové ovládanie s nastavením automatického vypnutia. Osvetlenie digestora je prostredníctvom LED žiaroviek, ktoré pekne osvetlia varnú dosku a vďaka tomu budete mať pekný prehľad. 

Spôsob odsávania 

Nástenný digestor sa radí k digestorom typu Perimeter. Tento typ odsávača pár odsáva vzduch revolučným spôsobom- cez štrbinu. Vďaka tomuto spôosbu odsávania sa zvyšuje účninnosť o cca 10% v porovnaní s odsávačom s rovnakým výkonom motora pri nižšej hladine hluku o 7%.

Užívajte si svieži vzduch

S digestorom si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre montáž a prevádzku s recirkuláciou je potrebné použiť uhlíkový filter Wpro CHF 57. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a naviac je umývateľný aj v umývačke riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 650 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool AKR 62F LT K

100% Kvalita
Vynikajúca

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Dominika

12. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Nehodnotené