Whirlpool AKT 8601 IX

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 12 %

Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 230 V, Počet ovlád./ukazovat.výkonu: 4, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Malá varná zóna (počet): 2, Štandardná varná zóna: 2, Flexi zóna: Ne, Celkový príkon dosky: 6.2 kW,


Cena 238,00 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

4,76 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Whirlpool AKT 8601 IX vám umožní rýchle, bezpečné a čisté varenie s nízkou spotrebou. Pre vaše komfortné varenie sú k dispozícii 4 varné zóny, z toho jedna je dvojitá pre objemnejšie hrnce. Doska má veľmi praktickú detskú poistku, časovač, ukazovateľ zostatkového tepla. Prednosťou je veľmi jednoduché ovládanie pomocou dotykového ovládača v prednej časti. Sklokeramická varná doska Whirlpool AKT 8601 IX je v prevedení trendovej čiernej farbe po obvode s nerezovým rámčekom. Vďaka sklokeramickému povrchu sa ľahko udržuje a čistí.

Praktický pomocník

Čierna sklokeramická varná doska Whirlpool AKT 8601 IX je praktický spotrebič, vhodný svojim vzhľadom predovšetkým do moderne zariadených kuchýň. Ovládanie spotrebiča je dotykové a nachádza sa v pravej prednej časti. Ovládacie prvky sú ľahko dostupné a ľahko ovládateľné. Doska je vyrobená z vysokoodolného sklokeramického SchottCeran-u a je  určená predovšetkým na varenie. Vďaka tomu, že povrch spotrebiča je hladký je vhodný aj ako odkladný či pracovný priestor v čase keď ju nebudete používať na varenie.

Varné zóny

Doska ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. Dvojitá varná zóna umožňuje všestranné využitie. Využiť je možné buď malú alebo zväčšenú varnú plochu a variť tak v hrnci, podľa aktuálnej potreby. Nastavenie navolíte jednoduchým dotykom. Dotykový ovládací panel je jednoduchý, výkon varných zón si nastavíte pomocou jedného prsta.

  • Výkon prednej ľavej zóny - 1200 W
  • Výkon zadnej ľavej zóny - 750/2100 W
  • Výkon zadnej pravej zóny - 1200 W
  • Výkon prednej pravej zóny - 1700 W

Funkcia rozpúšťania

Funkcia rozpúšťania nastaví vhodnú úroveň výkonu varnej zóny pre pomalé rozpúšťanie citlivých potravín bez toho aby bola narušená ich chuť a konzistenia.

PowerBooster a Funkcie

Spotrebič ponúka funkciu PowerBooster, ktorá zabezpečuje rýchly ohrev. Praktický časovač vám umožní nastaviť si časomieru/kuchynské minútky. Po uplynutí stanovenej doby sa časovač automaticky vypne. Pri používaní spotrebiča sa môžete spoľahnúť na bezpečnosť, ktorá je zaručená vďaka indikátoru zostatkového tepla. Kontrolka svieti celý čas kým je spotrebič horúci a vďaka tomu sa vyhnete popáleniu. Okrem tejto funkcie je k dispozícii aj detská poistka.

Detská poistka

V prípade, že máte doma aj malé deti, varná doska ponúka dodatočnú ochranu v podobe zablokovania ovládacieho panelu. Zabráni neželanému prestaveniu parametrov.

Údržba

Údržba spotrebiča je jednoduchá vďaka jej hladkému povrchu. Žiadne zárezy a priehlbinky. Jednoducho stačí hladký povrch očistiť pomocou bežne dostupných čistiacich prostriedkov, alebo pri väčšom znečistení môžete spotrebič očistiť za pomoci škrabky na sklokeramické povrchy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 230 V
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 2
Flexi zóna Ne
Celkový príkon dosky 6.2 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool AKT 8601 IX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Mikuláš

10. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Varná doska s rámikom bola poškodená, niekomu padla na hranu a rám bol zdeformovaný zo spodnej časti jedna skrutka bola povolená a druhá chýbala. Reklamáciu som si rozmyslel, lebo ťažko by som Vás i s elektrikárom, ktorý ju zapájal, že už bola poškodena a neurobili sme to mi.
  • Výrobok bol pravdepodobne vystavovaný a pri balení znehodnotený. Musel byť padnutý na jranú kovového rámu a tým veľmi zdeformovaný

Produkt je funkčný len má chybu krásy, zdrformovaný rám na tom u mňa najviditeľnojšom miestr.