Whirlpool GMWL 728/IXL

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
329,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 6,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plynová varná doska Whirlpool GMWL 728/IXL má prispôsobenú kovovú povrchovú úpravu iXelium, ktorá bráni vzniku škvŕn alebo zažltnutiu. Taktiež chráni dosku pred poškriabaním, hrdzou alebo poškodením a uľahčuje jej čistenie a údržbu. Whirlpool GMWL 728/IXL má dvojkorunkový vysokovýkonný horák, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla. Horáky majú prispôsobený bezpečnostný ventil, ktorý uzavrie prívod plynu v prípade vyhasnutia plameňa. Šírka dosky je nad 70 cm a jej mriežka je liatinová. Ovládanie MultilevelFlame umožňuje 9 nastavení úrovní plameňa pre rôzne spôsoby varenia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Nerezový povrch iXelium

Plynová varná doska Whirlpool GMWL 728/IXL má prispôsobený kvalitný kovový povrch iXelium. Tento povrch je úžasnou výhodou a perfektným riešením povrchu. Zabraňuje vzniku povrchových škvŕn a nevytvárajú sa na ňom zažltnuté plochy, ktoré sa vytvárajú pri pôsobení vysokých teplôt na bežných varných doskách. Nerezový povrch je odolný i voči poškriabaniu, tvorbe hrdzi alebo akémukoľvek inému poškodeniu. Vďaka povrchovej úprave iXelium máte zaručenú pohodlnú údržbu a jednouché umývanie varnej dosky.

Výkonný dvojkruhový horák

Pre rýchlejšie a rovnomernejšie varenie je varná doska vybavená výkonným dvojkruhovým horákom. Jeho špeciálny tvar hornej časti umožňuje lepšie rozložiť plameň a tak je teplo optimálne absorbované. Hrniec je ohrievaný presnejšie a tak vám varná doska pomôže ušetriť čas aj financie.

Liatinové mriežky

Liatinové ochranné mriežky sú veľmi odolné a robustné, zachovajú si svoje vlastnosti po dlhú dobu. Mriežky z liatiny sú tiež o niečo širšie ako smaltované, takže hrnce a panvice budú pri varení stabilne držať na mieste. Varná doska umožňuje presúvať hrniec z jednej mriežky na druhu bez potreby jeho nadvihnutia. Oceníte to v prípade, keď používate ťažšie hrnce a panvice. Bez rizika zošmyknutia, hrdze alebo škrabancov s nimi budete manipulovať úplne pohodlne.

Zapaľovanie a bezpečnostný ventil horákov

Dvojkorunkový horák na varnej doske zabezpečuje rovnomernú a optimálnu distribúciu tepla po celom obvode horáku. Dvojprstencový plameň sa výborne hodí na ohrev veľkých hrncov či panvíc. Plynová varná doska Whirlpool GMWL 728/IXL má prispôsobené bezpečnostné ventily, ktoré uzavrú prívod plynu vždy, keď sa plameň náhodne vypne alebo zhasne. Zapaľovanie horákov sa realizuje pomocou gombíkov, ktoré sa nachádzajú na varnej doske vpredu. Elektrické zapaľovanie plameňa sa aktivuje otočením gombíka horáka na symbol iskra.

Varná plocha

Plynová varná doska má k dispozícii 5 gombíkov a 5 varných plôch. Jej tvar je obdĺžnikový, na svojich krajoch má dve varné plochy, ktoré sú menšie a v jej strednej časti sa nachádza najväčšia varná plocha a horák. Ovládaním MultilevelFlame nastavíte 9 úrovní plameňa pre rôzne spôsoby varenia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 73 cm
Počet horákov/varných zón: 5
Typ horného povrchu: Kov-Plyn
Materiál mriežok: Liatina
Malý horák (počet): 1
Štandardný horák (počet): 2
Veľký horák (počet): 11

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 73 cm
Výška: 4,1 cm
Hĺbka: 51 cm
Hmotnosť: 13,2 Kg

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 5
Materiál mriežok: Liatina
Poistka horákov: Áno
Malý horák (počet): 1
Štandardný horák (počet): 2
Veľký horák (počet): 11

Dizajn

Typ horného povrchu: Kov-Plyn

Ergonómia

Umiestnenie ovládania: predné

Ostatné

Kód produktu: 869991596220

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore