Whirlpool GOWL 628/NB EE

Zobraziť


Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Smalt, Poistka horákov: Áno, Elektrické zapaľovanie: Áno, Výška: 4,9 cm, Šírka: 59 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 254,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,10 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 25,50 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová varná doska Whirlpool GOWL 628/NB EE v prevedení čierne sklo má šírku 60 cm. Je vybavená 4 plynovými horákmi s rôznym výkonom a priemerom (1 dvojkorunkový horák ). Horáky majú bezpečnostné ventily, ktoré uzavrú prívod plynu pri náhodnom zhasnutí. Ovládanie je umiestnené v prednej časti pomocou 4 otočných gombíkov, v ktorých je integrované elektrické zapaľovanie. Varné zóny sú chránené 2 bezpečnostnými mriežkami, vyrobenými z liatiny.

Štýlové čierne prevedenie

Ak hľadáte moderný spotrebič, ktorý nie je len výkonný, ale zároveň skrášli vašu kuchyňu, potom je pre vás plynová varná doska Whirlpool GOWL 628/NB EE tá pravá. Jej povrch je vyrobený z kvalitného a pevného tvrdeného skla, ktoré je mimoriadne odolné a pevné. Ponúkame ho v elegantnom čiernom prevedení, ktoré ešte viac zvýrazní luxusný nádych varnej dosky. S touto štýlovou varnou doskou bude varenie radosťou a zároveň skrášli každú kuchynskú linku. Oceníte vysokovýkonný dvojkorunkový horák, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla vďaka duálnemu plameňovému prstencu.

Jednoduché zapaľovanie

Odteraz môže byť zapaľovanie horákov oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Táto kvalitná plynová varná doska disponuje 4 otočnými gombíkmi s mimoriadne jednoduchým zapaľovaním. Intergované zapaľovanie horákov v ovládacom gombíku zjednodušuje zapálenie plynu. Stačí gombík otočiť na symbol iskra a držať ho zatlačený, kým sa plameň automaticky nezapáli. Príprava vašich obľúbených pokrmov tak bude výrazne zjednodušená a zrýchlená.

Čierne brúsené gombíky

Plynová varná doska Whirlpool GOWL 628/NB EE disponuje špeciálnymi ovládačmi potiahnutými transparentnou vrstvou, ktorá im dodáva mimoriadne lesklý vzhľad a zabezpečuje špičkovú odolnosť proti poškrabaniu. Ovládače sú vyrobené z termoreaktívnej živice, ktorá zaručuje vylepšený tepelný výkon.

Stabilita hrncov

Plynová varná doska diposnuje s liatinovými mriežky, ktoré sú extrémne odolné a robustné, takže môžete byť pokojný, čo sa týka ich dlhodobej životnosti. Mriežky sú širšie, takže vaše hrnce a panvice budú pri varení stabilnejšie.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnostné ventily uzavrú prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa vykypením jedla z hrnca alebo prievanom. Pomocou gombíkov si jednoducho navolíte z 9 možností vždy správny plameň pre rôzne metódy varenia ako je privedenie do varu, vyprážanie alebo grilovanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklenené
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool GOWL 628/NB EE

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ľuboslava

1. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá