Whirlpool GOWL 728/NB

Zobraziť


Plynová varná doska, Počet horákov/varných zón: 5, Poistka horákov: Áno, Elektrické zapaľovanie: Áno, Výška: 51 cm, Šírka: 73 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 318,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 31,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Plynová varná doska Whirlpool GOWL 728/NB v čiernej farbe so šírkou 73 cm je vybavená 5 varnými zónami s rôznymi priemermi a výkonom. Jednoduché ovládanie a zapaľovanie pomocou gombíkov s integrovaným zapaľovaním, ktoré sú umiestnené v prednej časti. Každý z horákov má bezpečnostný ventil, ktorý zabráni úniku plynu pri zhasnutí plameňa. Povrch varnej dosky je z tvrdeného skla. Súčasťou vybavenia dosky sú 2 smaltované mriežky pre ľahšiu manipuláciu s hrncami na varnej ploche. Pripojenie na 230 V.

Štýlové prevedenie

Plynová varná doska Whirlpool GOWL 728/NB zaujme kvalitným výkonom a elegantným čiernym prevedením. Jej povrch je vyrobený z kvalitného tvrdené skla. S touto štýlovou varnou doskou bude varenie radosťou a zároveň skrášli každú kuchynskú linku. Oceníte 5 varných zón a výkonný stredný dvojkorunkový horák s výkonom 4000 W pre ohrev veľkých hrncov a panvíc.

 

Varné zóny

Plynová varná doska ponúka až 5 samostatných varných zón s rôznym priemerom a výkonom.

  • Predná ľavá zóna: 50 mm/výkon 1000 W

  • Zadná ľavá zóna: 90 mm/výkon 3000 W

  • Stredná zóna: 130 mm/výkon 4000 W

  • Zadná pravá zóna: 75 mm/výkon 1650 W

  • Predná pravá zóna: 75 mm/výkon 1650 W

Pomocou gombíkov si jednoducho navolíte z 9 možností vždy správny plameň pre rôzne metódy varenia ako je privedenie do varu, vyprážanie alebo grilovanie.

Bezpečnostný ventil 

Predchádzajte zbytočným nehodám vo vašej kuchyni. Každý horák varnej doky má bezpečnostný ventil, ktorý vás ochráni pred prípadným nebezpečenstvom a zabráni úniku plynu. Pri náhodnom zhasnutí plameňa ventil jednoducho zastaví prívod plynu. Varte bezpečne a ochráňte vašich blízkych. 

Stabilita hrncov

Plynová varná doska diposnuje s liatinovými mriežky, ktoré sú extrémne odolné a robustné, takže môžete byť pokojný, čo sa týka ich dlhodobej životnosti. Mriežky sú širšie, takže vaše hrnce a panvice budú pri varení stabilnejšie.

Čierne brúsené gombíky

Plynová varná doska Whirlpool GOWL 728/NB disponuje špeciálnymi ovládačmi potiahnutými transparentnou vrstvou, ktorá im dodáva mimoriadne lesklý vzhľad a zabezpečuje špičkovú odolnosť proti poškrabaniu. Ovládače sú vyrobené z termoreaktívnej živice, ktorá zaručuje vylepšený tepelný výkon.

Mimoriadne jednoduché zapaľovanie

Koniec zložitému zapaľovaniu horákov a zdržovaniu pri varení. Varná doska disponuje gombíkmi s integrovaným zapaľovaním. Stačí stlačiť príslušný gombík k danému horáku, chvíľu počkať na iskru a horák sa sám zapáli. Príprava vašich obľúbených pokrmov tak bude výrazne zjednodušená a zrýchlená. Stačí len podržať gombík a okamžite môžete pripravovať chutné pokrmy.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 73 cm
Typ varnej dosky Plynová
Počet horákov/varných zón 5
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Whirlpool GOWL 728/NB

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Róbert

14. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéIgor

27. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • dizajn
  • jednoduché ovládanie

Dobrý pomer kvality k cene výrobku