Whirlpool MWP 201 W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
89,90 €

Pôvodná cena 99,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,80 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 201 W v bielej farbe má vnútorný objem 20 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 700 W. Ovládaná je elektronicky pomocou dotyku, nastavené funkcie sú zobrazované na zelenom grafickom displeji. Ponúka funkcie: Jet Start, automatické programy, mikrovlnný ohrev, Pop Corn, rozmrazovanie, časovač aj Autoclean. Dvierka sa otvrárajú do strany pomocou zapustenej rukoväte. Vnútorný lakovaný priestor je vybavený otočným tanierom s priemerom 24,5 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 9 %

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool MCP 346 SL Whirlpool MCP 346 SL

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Mikrovlnná rúra Whirlpool MCP 346 SL v čierno striebornej farbe so zapekaním Crisp má výkon 800 W. Ovládanie je elektronické pomocou tlačidiel. Dvierka sa otvárajú do strany a sú vybavené praktickou vyčnievajúcou rukoväťou. Vnútorný objem rúry dosahuje 25 l. Interiér rúry pokrýva lakovaný povrch. Mikrovlnná rúra Whirlpool MCP 346 SL ponúka 6 úrovní výkonu. K dispozícii sú funkcie: Chef menu, Jet Start, Bread Defrost, Dual Crisp, gril, mikrovlnný ohrev. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. Vybavenie mikrovlnky: otočný tanier 28 cm, Crisp tanier, držiak Crisp taniera.

Základné parametre

  • Vstavaný displej: Áno
  • Dizajn skrine: voľnestojací
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej čiernej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 201 W príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 20 l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn dosahuje 700 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú zapustenú rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka technológiu 2D distribúcie mikrovĺn.

Programy

K dispozícii sú aj automatické programy, ktoré vám uľahčia ich prípravu a postarajú sa o ideálne podmienky.

  • Využiť môžete  funkcie: mikrovlnný ohrev, Jet Start, Defrost, Auto Cook - možnosť použitia automatických receptov, Auto Clean
  • Automatické programy - Automatické recepty majú prednastavené hodnoty pre dosiahnutie optimálnych výsledkov varenia. Jednoducho s ňou zmäkčíte alebo roztopíte zmrzlinu, maslo, mrazené šťavy, syr alebo aj čokoládu.

Funkcia Jet Start umožňuje rýchle spustenie mikrovlnnej rúry s plným výkonom na 30 sekúnd a najdlhšie na 90 minút. Funkcia rozmrazovania je ideálna pre rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, zeleniny alebo chleba. Funkcia Keep warm (ohrievanie) automaticky ohrieva nádobu 15 - 30 minút. Auto Clean je automatickým cyklom čistenia, vďaka ktorému budú mastnota a pach z vnútorného povrchu mikrovlnnej rúry jednoducho odstránené.

Elektronické ovládanie a detská poistka

Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou elektronického ovládania dotykom, ktoré je doplnené prehľadným grafickým zeleným displejom. O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča.

Pripojené súbory

WHIRLPOOL MWP 201 W, návod [*.pdf, 8.64 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Dizajn skrine: voľnestojací
Gril: Nie
Vnútorný objem: 20 L
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnútorný objem: 20 L
Mikrovlnný výkon: 700 W
Deakt. otočného taniera: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 45,2 cm
Výška: 26,2 cm
Hĺbka: 35 cm
Hmotnosť: 12 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Funkcie

Gril: Nie
Integrované hodiny: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991566940

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore