Whirlpool W7 D94WB EE


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej. Viac info


Cena 626,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,54 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Whirlpool W7 D94WB EE s technológiou 6. Zmysel vysuší 9 kg bielizne a je zaradená v energetickej triede A+++. Disponuje funkciou FreshCare+, anglickým displejom, bubnom s LED svetlom, odloženým štartom, indikátorom ukončenia cyklu a BPM motorom.

 

 

Praktický spotrebič

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Whirlpool W7 D94WB EE vysuší  až 9 kg bielizne a ponúka až 21 programov sušenia plus doplnkové funkcie. Jej ovládanie je veľmi jednoduché, pohodlné a intiutívne pomocou centrálneho gombíka a dotyku si zvolíte program a funkcie, ktoré vám práve vyhovujú. Praktický displej zobrazuje priebeh programu a zostatkový čas sušenia. Nechýba ani možnosť odloženého štartu a detská poistka. Vybavená technológiou 3DRY, ktorá sa stará o rovnomernú distribúciu teplého vzduchu v bubne sušičky. Oceníte aj veľmi nízku hlučnosť pri sušení len 59 dB.

  • Programy: Eko Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Vlna, Jemná bielizeň, Farebná bielizeň, Posteľná bielizeň, Prikrývky, Ľahké žehlenie, Šport, Džínsy, Košele, Rýchle 30´, Osvieženie. Pod tlačidlom Ďalšie cykly nájdete ďalšie možnosti: Mikrovlákno, Uteráky, Pracovné oblečenie, Páperové bundy, Behúne, Spodná bielizeň, Plyšové hračky.

6.ZMYSEL

Sušička je vybavená technológiou 6.ZMYSEL. Pri sušení je automaticky zaznamenávaná úroveň vlhkosti každej náplne v bubne. Podľa toho sa nastavujú parametre sušenia. Senzory kontrolujú prebiehajúci proces od začiatku až do konca a riadiaca jednotka nastaví čas, výkon sušenia a vďaka tomu sú dosiahnuté optimálne výsledky. Pri využití tejto technológie sa kombinuje skvelý sušiaci výkon a zároveň sa šetrí energia. Napriek šetreniu energie je zaručená maximálna starostlivosť o všetky odevy a textílie.

Funkcia FreshCare+

Táto voliteľná funkcia FreshCare+ prevetráva bielizeň po skončení sušenia až po dobu 6 hodín. Jemná sila pary a rotácia bubna osviežuje bielizeň a zároveň bráni tvorbe baktérií v sušičke. 

Využitie tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využíva zbytkové teplo, vracia ho späť do sušiaceho procesu a teleso ho nemusí zakaždým znovu ohrievať. Vďaka tomu je spotreba nižšia ako u sušičky bez tepelného čerpadla. Vďaka tepelnému čerpadlu, ktorým je spotrebič vybavený je sušička najvýkonnejšia a zároveň vysuší vašu bielizeň pri nižších teplotách a rýchlejšie. Navyše je potrebné spomenúť aj mimoriadnu energetickú úsporu.

Údržba hračkou

Sušička bielizne je vybavená filtračným systémom DuoFilter (2v1) vďaka čomu je údržba zariadenia oveľa jednoduchšia. Zvyšky vláken z bielizne sú po sušení okamžite odfiltrované do dvoch filtrov vo dverách sušičky. Tie jednoducho vyberiete a nečistoty vysypete.

Vždy čistý filter

Okrem filtračného systému má sušička aj samočistiaci systém kondenzátora po každom sušení. V priebehu sušenia je kondenzátor opláchnutý vodou, ktorá sa tam dostáva dvoma tlakovými tryskami.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 65.6 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Kondenzácia

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool W7 D94WB EE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami