Whirlpool W7 MD440 NB


Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 31 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 800 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Výška: 38,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 46,8 cm. Viac info


Cena 431,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,64 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W7 MD440 NB so 6.Zmyslom má maximálny výkon mikrovĺn 1000 W a výkon grilu 800 W. Ponúka funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev, varenie v pare, Jet Start, a iné. Počet úrovní výkonu je 7. Ovládaná je pomocou čiernobieleho grafického displeja, ktorý je umiestnený v prednej časti. Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W7 MD440 NB je v prevedení čierna + nerez s rámom s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Otváranie dverí: dole. Dvere sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra má vnútorný objem 31 l a jej vnútorné vybavenie pozostáva z otočného taniera s priemerom 32,5 cm.

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou multifunkčnou mikrovlnnou rúrou so 6. zmyslom Whirlpool W7 MD440 NB a jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čierneho plášťa a sklenených dvierok, vďaka tomu je vstavaná mikrovlnná rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Mikrovlnná rúra disponuje hneď niekoľkými druhmi ohrevu, zapekaním Crisp, ohrevom s mikrovlnami s maximálnym výkonom 1000 W a gilom s výkonom 800 W.

Dokonalý pomocník

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry je v čiernom prevedení so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry ponúka dostatočne veľký vnútorný objem 31 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 32,5 cm a je vyrobený zo skla. Prispôsobený je tak, aby sa na naň zmestil aj veľký tanier. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Kolekcia W7

Kolekcia spotrebičow W collection W7 má ručné spracovanie a starostlivo zvolené detaily, ktoré dodávajú spotrebičom nadčasový dizajn. Tento dizajn dokonale doladí akýkoľvek štýl kuchyne, pretože spotrebiče spolu vytvárajú jeden celok, ktorý je na pohľad harmonicky zladený. Dizajnový rad spotrebičov W7 sú ideálnym avantgardným riešením pre kuchyne.

Dotykový LCD displej

LCD displej bude vašim osobným pomocníkom pri varení, ktorý pozná vaše chute. Zobrazuje jednoducho čitateľné symboly a krátke texty, ktoré ponúkajú užívateľovi jasné a logické pokyny pre pečenie od začiatku až do konca. Jednoducho vyberiete typ potraviny a rúra automaticky nastaví správny program a čas prípravy pre dokonalý výsledok pečenia. Vďaka technológii 6.ZMYSEL vás prevedie receptom krok za krokom.

6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL v tejto vstavanej mikrovlnnej rúre sníma pripravované jedlo, a podľa toho si upravuje čas a ostatné parametre varenia pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Funkcie 6.ZMYSEL: zohrievanie, varenie, zapekanie Crisp a varenie v pare. 6. ZMYSEL ryža a cestoviny.

Dosiahnite dokonalú chrumkavú kôrku

Funkcia Crisp je kombináciou patentovanej 3D distribúcie mikrovĺn, unikátneho Crisp taniera, grilu a otočného taniera. Táto kombinácia dosahuje zaručene rovnaké výsledky ako tradičná rúra, s pridanou hodnotou - rýchlej prípravy v mikrovlnnej rúre.

Zdravé pokrmy pomocou pary

Prirodzená sila pary umožňuje prípravu chutných pokrmov. V kombinácii so špeciálnym príslušenstvom bude jedlo chutné a zachová si svoje nutričné hodnoty. Senzor vlhkosti stráži hladinu vody v nádobe a intuitívne upravuje čas, ktorý je potrebný pre prípravu jedál. Proces varenia je tak priam dokonalý.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

S technológiou 3D distribúcie mikrovĺn je distribúcia mikrovĺn vo vnútri rovnomerná. Pripravované pokrmy sú tak rovnomerne uvarené alebo zohriate. Dosiahnete tak lepšie výsledky za kratší čas.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 31 L
Mikrovlnný výkon 1000 W

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Whirlpool W7 MD440 NB

80% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Eva

29. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáVincent

4. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dobre ovladanie