Whirlpool W9 MD260 IXL


Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 31 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: nerez, Výška: 38,50 cm, Šírka: 59,50 cm, Hĺbka: 46,80 cm. Viac info


Cena 489,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 498,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W9 MD260 IXL so 6.Zmyslom a kompaktnými rozmermi má maximálny výkon mikrovĺn 800 W a výkon grilu 1000 W a výkon horúceho vzduchu 1400 W. Ponúka funkcie: teplovzdušné pečenie ako v klasickej rúre, zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie. Ovládaná je pomocou farebného textového displeja, ktorý je umiestnený v prednej časti. Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W9 MD260 IXL je v prevedení čierna + nerez iXelium s rámom s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Otváranie dverí: sklápacie. Dvere sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra má vnútorný objem 31 l a jej vnútorné vybavenie pozostáva z otočného taniera s priemerom 32,5 cm.

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou multifunkčnou mikrovlnnou rúrou so 6. zmyslom Whirlpool W9 MD260 IXL a jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a sklenených dvierok, vďaka tomu je vstavaná mikrovlnná rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Mikrovlnná rúra disponuje hneď niekoľkými druhmi ohrevu, zapekaním Crisp, ohrevom s mikrovlnami s maximálnym výkonom 800 W a gilom s výkonom 1000 W a výkon horúceho vdzuchu 1400 W. Vstavaná mikrovlnná rúra z rady W collection W9 spája v sebe prepracované detaly s nadčasovým dizajnom. Doladí tak takmer každú štýlovú kuchyňu. Spotrebiče z W Collection je možné spolu zladiť a vytvoriť tak harmonickú kuchyňu inšpirovanú kombináciou minimalizmu a inovatívnych technológií.

6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL v tejto vstavanej mikrovlnnej rúre sníma pripravované jedlo, a podľa toho si upravuje čas a ostatné parametre varenia pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Funkcie 6.ZMYSEL: zohrievanie, varenie, zapekanie Crisp a varenie v pare. 6. ZMYSEL ryža a cestoviny.

Funkcia 6th Sense Live

Funkcia 6. zmysel LiveConnectivity umožňuje pripojiť inteligentnú vstavanú rúru k internetu cez integrovaný wi-fi modul. Špeciálna funkcia 6. zmysel Live od spoločnosti Whirlpool umožňuje ovládať vstavnú rúru odiaľkoľvek a kedykoľvek. Aplikácia 6. zmysel Live umožňuje tiež vytváranie, ukladanie a načítanie vlastných nastavnení, ponúka odporúčania a cenné rady, ktoré zjednodušujú prácu v domácnosti a poskytujú komfortné používanie rúry. Pomôže pripraviť z obyčajných jedál kulinárske diela.

Aplikácia 6.SenseLive

Funkcia 6.zmysel Live umožňuje ovládať funkcie rúry nadiaľku odkiaľkovek a kedykoľvek potrebujete. Inteligentný spotrebič je možné zapnúť, zvoliť program a nastaviť optimálne parametre pre pečenie. Okrem toho umožňuje aj vytvoriť si vlastný nákupný zoznam, otárať a ukladať si nové recepty.

Displej bude osobným asistentom pri varení

SmartDisplay je šesťfarebná 3,5 palcová dotyková obrazovka, ktorá umožňuje maximálne využiť pokročilé funkcie vstavanej rúry ako aj pripojenie k internetu prostredníctvom Wi-Fi, ktoré zabezpečujú skvelú kvalitu zvuku formátu MP3. Displej zobrazuje sekvenciu obrázkov, jednoduché vety a zrozumiteľné pokyny, ktoré sú nápomocné pre proces varenia. Jednoducho si vyberiete zo 60 kulinárskych možností v 6 automackých programoch. 6. Zmysel spolu s rúrou vás bude sprvádzať každým krokom receptu.

6.ZMYSEL LifeStyle

Táto funkcia zabezpečí nezabudnuteľné zážitky pre každého užívateľa. Svoje obľúbené recepty veľmi jednoducho nájdete. Zoradia sa podľa kategórie produktov alebo vašich osobných preferncií, napr. pre vegetariánov či milovníkov grilovania. Rúra automaticky nastaví parametre: teplota, čas varenia, nastavenia zohrievania, ktoré sú potrebné pre pečenie určitého pokrmu.

Pripravte si chrumkavé a zdravé jedlá bez tuku

Špeciálny algoritmus, ktorý podľa požadovanej chrumkavosti upravuje prúdenie vzduchu ponúka funkcia Crisp Fry. Tá pomáha pripravovať dokonalé pokrmi bez použitia oleja, máte tak možnosť pripraviť zdravšiu alternatívu jedla ako je smaženie na panvici. Automatické programy technológie 6.Zmysel vám užmožňujú vybrať si z 18 možností a pripraviť tak čokoľvek od mäsa a rýb po zeleninu alebo mrazené jedlo.

Chrumkavé jedlá s funkciou Crisp

Funkcia Chrisp kombinuje v sebe patentovanú 3D technológiu distribúcie mikrovĺn, unikátneho taniera Crisp, grilu a otočného taniera. S mikrovlnnou rúrou pripravíte rovnako chutné jedlá ako v tradičnej rúre.

Pripravte zdravé pokrmy v pare

Funkcia Steam&Boil ponúka prípravu chutných pokrmov jednoducho a rýchlo. Prirodzená sila pary umožňuje jednoduchú prípravu jedál, špeciálne príslušenstvo chuť vylepší a zachová nutričné hodnoty jedla. Senzor vlhkosti stráži hladinu vody v nádobe a intuitívne upravuje čas potrebný na prípravu jedla.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

S technológiou 3D distribúcie mikrovĺn je distribúcia mikrovĺn vo vnútri rovnomerná. Pripravované pokrmy sú tak rovnomerne uvarené alebo zohriate. Dosiahnete tak lepšie výsledky za kratší čas.

Funkcia Multiflow

Funkcia Muliflow ForcedAir využíva vysokorýchlostný ventilátor pre dokonalú cirkuláciu vzduchu vo vnútornom priestore. Ponúka tak dokonalé podmienky pre pečenie koláčov, tort alebo iných pokrmov.

Mikrovlnná rúra 5 v 1

Technológia 6.Zmysel funguje s inteligentnými senzormy, ktoré pomáhajú intuitívne vybrať cca. zo 140 kulinárskych variácií ten najvhodnejší automatický program pre daný pokrm. Vyberiete len kategóriu pokrmu, hmotnosť prísad a o zvyšné sa postará mikrovlnná rúra. Nastaví vhodnú funkciu, čas, výkon a zvolí najideálnejší spôsob z 5 spôsobov varenia, aby ste dosiahli dokonalé výsledky. Technológia 6.Zmysel vá krok za krokom sprevádza receptom, pomáha pri príprave ingrediencií, vďaka čomu dosiahnete dokonalé výsledky.

Povrchová úprava iXelium

Vstavaná mikrovlnná rúra má povrchovú úpravu iXelium. Zostane dlhodobo žiarivá a krásna. Povrch iXelium znižuje riziko poškriabania a korózie.

Pohodlná príprava

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom dotykového farebného grafického displeja. Ovládajte svoju inteligentnú vstavanú mikrovlnnú rúru aj prostredníctvom aplikácie 6th Sense Live pomocou svojho mobilného zariadenia. Jednoducho ju spojíte so svojim mobilným zariadením cez sieť Wi-Fi. Vďaka nim môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča majú sa otvárajú pomocou rukoväte dole a sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Dokonalý pomocník

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry je v nerezovom prevedení so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry ponúka dostatočne veľký vnútorný objem 31 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 32,5 cm a je vyrobený zo skla. Prispôsobený je tak, aby sa na naň zmestil aj veľký tanier. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko zohriať či rozmraziť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete zo 7 úrovní ohrevu s maximálnym mikrovlnným výkonom 800 W a výkonom grilu 1000 W, výkon horúceho vdzuchu 1400 W:

  • funkcie: teplovzdušné pečenie ako v klasickej rúre, zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 31 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool W9 MD260 IXL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Maroš

5. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • - dizajn
  • - veľkosť
  • - funkcie, teplý vzduch, funkcia crisp
  • - smart ovládania

Som spokojný. Vysoká cena sa odzrkadľuje na kvalite výrobku.