Whirlpool WHC20 T573 P


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 212 l, Objem mrazničky: 68 l, Ročná spot. energie: 177 kWh, Maximálna hlučnosť: 32 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 193,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


NAY Extra cena 898,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 101,00 €.

Cena 999,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool WHC20 T573 P s energetickou triedou D. Objem chladničky ponúka 212 l a objem mrazničky je 68 l. Ročná spotreba energie 177 kWh. Maximálna hlučnosť 32 dB. Rozmery šírky 54 cm, výšky 193,5 cm a hĺbky 54,5 cm. Ideálna voľba pre domácnosti hľadajúce spoľahlivý chladničkový priestor.

Šikovný pomocník v domácnosti

Kombinovaná chladnička Whirlpool WHC20 T573 P v bielom prevedení so sklenenými policami pre pevnosť a eleganciu. Vybavená senzormi 6. ZMYSEL, ktoré automaticky optimalizujú teplotu a znižujú spotrebu energie. V chladničke je aj robustný priečinok na bezpečné uloženie fliaš.

6TH SENSE Control

6. ZMYSEL je moderná technológia, ktorá rýchlo obnoví ideálnu teplotu vo vašej chladničke a mrazničke. Sleduje zmeny teploty spôsobené vonkajšími príčinami, ako je napríklad otvorenie dverí a okamžite prispôsobí podmienky pre optimálne uchovanie potravín. Už sa nemusíte obávať, že by sa vaše potraviny pokazili.

Technológia ZenInverter

Vychutnajte si ticho v kuchyni vďaka kombinovanej chladničke a mrazničke s invertorovým kompresorom. Tento model ponúka optimálny výkon pri nízkej hlučnosti, čo zaručuje pokojné prostredie vo vašej kuchyni. S touto chladničkou si môžete užívať tiché a efektívne chladenie potravín.

Systém Total noFrost

Chladnička s mrazničkou Whirlpool WHC20 T573 P vám ušetrí veľa času a námahy s odmrazovaním. Vďaka systému noFrost, ktorý udržiava stály prúd suchého vzduchu v celej chladničke, zabráni hromadeniu ľadu. Odzvonilo dobe ľadovej a s tým aj problémom s odmrazovaním. Už nikdy viac nebudete musieť tráviť čas odmrazovaním chladničky a mrazničky.

Space Management

Dizajnová sada Space Management od spoločnosti Whirlpool maximalizuje úložnú kapacitu kombinovaných chladničiek. Obsahuje flexibilné police, univerzálne zásuvky a pohyblivé dverové poličky, ktoré umožňujú usporiadať väčšie predmety, vysoké fľaše a objemné nádoby. Systém vám pomôže využiť priestor efektívne a udržať potraviny usporiadané a ľahko dostupné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 193.5 cm
Maximálna hlučnosť 32 dB
Celkový čistý objem 280 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WHC20 T573 P

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami