Whirlpool WHVP 62F LT W


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 650 m3, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Materiál: Sklo, Celková spotreba: 46,9 kWh, Počet rýchlostí: 4, Výška: 32,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 19,2 cm. Viac info


Cena 268,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový digestor Whirlpool WHVP 62F LT W v bielej farbe a v energetickej triede A so 4 stupňami odsávania, Perimetrom a maximálnym odťahom 650/495 m3/hodinu. Možnosť odťahu alebo recirkulácie. Dotykové ovládanie a 2 LED svetlá.

 

 

 

Štýlový digestor

Štýlový dekoratívny komínový odsávač pár Whirlpool WHVP 62F LT W v bielom farebnom prevedení je praktický pomocník do kuchyne, ktorý účinne odsaje všetky výpary vzniknuté pri varení. Zhotovený je zo skla a disponuje šírkou 60 cm. Určený je na odsávanie do komína, ale aj na recirkuláciu (potrebný filter CHF 57). 

Výkon

Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor je vybavený 4 štandardnými stupňami výkonu pre dokonalé odstránenie pary a pachov z priestoru kuchyne. Maximálny výkon pri odťahu do komína je 650 m³/h. Digestor dosahuje maximálnu prevádzkovú hlučnosť v rozmedzí do 75 dB (pri najvyššom stupni odsávania) v závislosti od zvoleného rýchlostného stupňa.

Perimeter

Perimeter je typ odsávača pár s revolučným spôsobom odsávania cez štrbinu. Tento spôsob odsávania zvyšuje účinnosť o cca 10 % v porovnaní s odsávačom s rovnakým výkonom motora pri nižšej hladine hluku o 7%. Zaručene oceníte vysokú účinnosť a štýlové prevedenie.

LED osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný digestor je vybavený kvalitným LED osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre vás i vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 650 m3
Počet rýchlostí 4

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool WHVP 62F LT W

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ladislav

23. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná