Whirlpool WHVP 65F LM K


Nástenný digestor, Maximálny výkon odsávania: 375 m3, Maximálna hlučnosť: 60 dB, Trieda energetickej účinnosti: D, Materiál: kov, Celková spotreba: 72,7 kWh, Počet rýchlostí: 3, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 36 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 32,6 cm. Viac info


Cena 189,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 19,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

nástenný digestor Whirlpool WHVP 65F LM K so šikmým sklonom, čierne prevedenie, energetická trieda D, 3 rýchlostné stupne odsávania, 1 motor, odsávanie do komína alebo recirkulácia, hlučnosť 60 dB, 2 LED žiarovky, tlačidlové ovládanie, funkcia AUTO vypnutie, 1x hliníkový tukový filter, maximálny sací výkon 375 m³/h, potrebné dokúpiť uhlíkový filter pre recirkuláciu, rozmery (VxŠxH): 36 x 59,8 x 32,6 cm

 

 

 

Výkon digestora

Výkon nástenného digestora Whirlpool WHVP 65F LM K by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. V čiernom prevedení, urobí z obyčajného digestora dizajnový prvok vo vašej kuchyni. Výkon odsávača je 375 m³/h, zaistí tak čistý vzduch behom pár chvíľ s max prevádzkovou hlučnosťou 60 dB.

Spôsob odsávania 

Nástenný digestor sa radí k digestorom typu Perimeter. Tento typ odsávača pár odsáva vzduch revolučným spôsobom- cez štrbinu. Vďaka tomuto spôosbu odsávania sa zvyšuje účninnosť o cca 10% v porovnaní s odsávačom s rovnakým výkonom motora pri nižšej hladine hluku o 7%.

Užívajte si svieži vzduch

S digestorom si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre montáž a prevádzku s recirkuláciou je potrebné použiť uhlíkový filter Wpro CHF 57. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a naviac je umývateľný aj v umývačke riadu.

Vlastnosti

K dispozícii sú 3 stupne odsávania a tlačidlové ovládanie s nastavením automatického vypnutia. Osvetlenie digestora je prostredníctvom LED žiaroviek, ktoré pekne osvetlia varnú dosku a vďaka tomu budete mať pekný prehľad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 60 dB
Maximálny výkon odsávania 375 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WHVP 65F LM K

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené