Popis produktu

Rozhodnite sa

Azeroth je poznačený skazou po nájazde legionárskej výpravy. Svet sa zotavuje z tejto udalosti, kde najviac utrpela dôvera medzi Hordou a Alianciou. Tento starodávny konflikt medzi dvoma frakciami sa znova pomaličky začína formovať a je na vás, aby ste sa spojili so spojencami a bojovali za vašu stranu. Budúcnosť Azerothu bude rozhodnutá v zápale vojny.

Naverbujte pred tým nepoznané rasy

Preskúmate Azeroth a spoznate ďalších 6 rás plus dve iné rasy, ktoré prídu do hry trochu neskôr. Vydáte sa na cestu, stanete sa akoby jedným z nich a pridajte si ich na stranu vašej frakcie. Spoznáte na vlastnej koži 6 ďalších zón, ktoré sú naplnené svetovými úlohami, silnými protivníkmi, nájazdmi a mnoho ďalším. Vytvorte si novú postavu a dokončite celú levelovaciu časť aby ste získali špeciálne dedičné brnenie.

  • Highmountain Tauren – Dôvera duší zeme, vody a oblohy po udalostiach Legionárskej výpravy veľmi ochabla a Taureni sú ochotní bojovať za Azeroth pre ich kráľa.  
  • Lightforged Draenei – Po ťažko vybojovanom víťazstve na Arguse si Lightforged Draenei zaumienili novú úlohu. Ochrániť Azeroth od nebezpečenstva Hordy.  
  • Nightborne – Kvôli občianskej vojne na nich svet úplne zabudol. Teraz sú späť a hľadajú spojencov v Horde, pomôcť im znovu získať ich miesto vo svete.
  • Void Elves – Dlhé roky sa elfovia snažili ovládnuť silu ničoty. Táto generácia elfov to konečne dokázala a zaprisahala svoju vernosť Aliancii.
  • Dark Iron Dwarves – Po nevydarenom prevrate a vojne troch kladív, títo trpaslíci upadli do zabudnutia. Teraz ich však Aliancia žiada o pomoc, aby presmerovali ich hnev smerom k Horde.
  • Mag´Har Orcs – Ako sa vojna proti Aliancii zväčšuje, Horda musí zavolať na pomoc klan Mag´Har, aby boli schopní sa zmocniť víťazstva.

 

Kráľovstvo Aliancie – Kul Tiras

Ako hrdina Aliancie vycestujete k námorníckemu kráľovstvu Kul Tiras, domovu Jainy Proudmoorovej. Rozuzlite sieť zrady a temnej mágie, počas toho, ako narazíte na mocných pirátov, čarodejnice ovládajúce smrteľnú mágiu, mystických námorných kňazov a mnoho ďalšieho. Preskúmate kamenné vrchy Tiragardského zvuku, prejdete po vysokých pláňach a červených lesoch Drustvaru, alebo prekĺznite skrz zložité vnútrozemské kanály údolia Stormsong. Presvedčíte toto zlomené kráľovstvo, aby sa pripojilo k vašej frakcii?

Ríša Hordy – Zandalar

Pripravíte Hordu na vojnu náborom starého impéria Zandalara. Na tomto území ovládanom trolmi, vás nečaká nič dobré. Krvaví trolovia, gargantuanskí dinosaury či titánové konštrukcie, to všetko tu môžete stretnúť. Objavíte Zuldazar, najstaršie mesto Azerothu, odhalíte mizerné močiare Nazmír a prekoníte smrteľné púšte Vol´dun.

Nezmapované ostrovy lupičov

Napnite plachty a objavte pretým nikdy nezmapované ostrovy Azerothu. Bojujte v skupinách po troch, počas toho, ako sa budete pretekať v zbieraní ostrovného bohatstva proti nepriateľským hráčom. Očakávajú váš neustále sa vyvíjajúce výzvy naprieč zamrznutému územiu, neďaleko Northrendu. Otvoríte brány od opusteného hradu Gilnean a navštívte vojnu medzi elementálmi.

Pridajte sa k prvej línii

Vstúpite do bojových línií a zapojíte sa do rozsiahleho 20-hráčskeho družstva Vojnovej fronty, aby ste získali dôležitú strategickú polohu. Vytvoríte si vlastné frakčné oddiely, budete viesť útok spolu s vašimi jednotkami a bojovať s nepriateľskými veliteľmi a to všetko v tomto inovatívnom PvE (hráč proti prostrediu) inšpirovanom klasickým Warcraft RTS bojom.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Blizzard
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: CEPC25931

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore