XBOX

Viete, aká je v súčasnosti najvýkonnejšia herná konzola na svete? Ak tipujete, že je to Xbox One X, máte pravdu. Práve výkonnosť je jedným z dôvodov, prečo zvoliť hernú konzolu zo stajne Microsoft. Rozhodne však nie jediným. Xbox napríklad myslí aj na spätnú kompatibilitu. Jednoducho povedané – na novej konzole si zahráte aj hry vytvorené pre starší model Xbox 360.

Filtrovať

Cenové rozpätieZnačka

Hodnotenie

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 2 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

V novembri 2001 sa začala písať nová kapitola hrania hier na herných konzolách. Bill Gates vtedy totiž spustil predaj prvej konzoly Xbox na svete. Od tej doby si konzoly od Microsoftu prešli rôznymi zmenami. Medzi najobľúbenejšie modely v súčasnosti patria konzoly Xbox One X, ktoré si vedia poradiť aj so 4K rozlíšením na vašom televízore, a konzoly Xbox One S s trochu menším výkonom, no skvelým pomerom cena/výkon.

Technologickú špičku predstavuje horúca novinka – Xbox Series X, ktorá sa čoskoro objaví aj v našej ponuke. Launch tejto nadupanej hernej konzoly má Microsoft v pláne už tento rok. A že sa bude na čo tešiť, potvrdzuje aj technická špecifikácia. Pozrite sa, ako sa na Xbox Series X bude hrať!

A prečo zvoliť práve Xbox? Kvôli úžasným hrám, ktoré si na iných konzolách nezahráte (Forza Motorsport 7, Halo 5: Guardians, Gears of War 4, Killer Instinct), skvelo poriešenej službe Xbox Live (tú nájdete svoje obľúbené hry online aj spoluhráčov), alebo top užívateľskému rozhraniu.

Ak by vás Xbox napriek tomu nepresvedčil, pozrite si aj ostatné herné konzoly. Playstation vyniká svojou virtuálnou realitou, Nintendo zasa možnosťou hrať jednoducho aj na cestách vďaka prenosnému handheldu.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore