Fitness náramok Xiaomi Mi Band 6 čierny

  • Výpredaj

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Nominácia


Funkcie: meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie, Výdrž batérie: 14 Dni, Vodovzdornosť: vodeodolný Viac info


Cena 35,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,72 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

17×

98% Kvalita
Výborná

98% Hodnota za peniaze
Výborná

17 + nakupů

Zobraziť 17 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 6 v čiernom prevedení ponúka 1,56" AMOLED displej s rozlíšením 152x486 pixelov a svetelnosťou 450 nitov. Disponuje batériou s kapacitou 125 mAh s magnetickým nabíjaním a výdržou 14 dní. Umožňuje meranie srdcového tepu, meranie okysličenia krvi SpO2 či monitorovanie kvality spánku vrátane REM. Vo výbave akcelerometer, gyroskop, barometer, krokomer, meranie vzdialenosti, spálené kalórie, výpočet PAI fitness skóre, meranie úrovne stresu a sledovanie menštruačného cyklu. Samozrejmosťou sú notifikácie na SMS, prichádzajúce hovory, budík, predpoveď počasia, stopky, časovač, vyhľadávanie a odomknutie smartfónu a spúšť fotoaparátu. Spárovanie s iOS/Android prostredníctvom Bluetooth v5.0. Vodeodolné podľa 5 ATM.

Vodeodolný podľa certifikácie 5 ATM

Náramok v elegantnom čiernom prevedení ponúka 1,56" AMOLED displej s rozlíšením 152x486 pixelov so svetelnosťou 450 nitov. Komfrotné používanie bez nadmerného tlačenia vám zaručí vďaka remienku, ktorý je vyrobený z kvalitného silikónového materiálu. Čo nepochybne oceníte je certifikácia 5 ATM, zásluhou čoho je vodeodolný do hĺbky až 50 metrov.

 

Batéria s podporou magnetického nabíjania

O to, aby ste mohli fitness náramok používať bez obmedzení sa postará batéria s kapacitou 125 mAh a výdržou na jedno nabitie cca 14 dní. Nabíjanie prebieha pomocou magnetickej nabíjačky. V prípade, že sa náramok vybije postačí ho len priložiť k nabíjačke, ktorá je súčasťou balenia.

 

Váš osobný tréner priamo na zápästí

Fitness náramok je ideálnym spoločníkom pri celodenných aktivitách, ale aj počas odpočinku. Dokáže totiž monitorovať váš spánok vrátane fáz REM a poskytne vám tak dostatok informácií o jeho kvalite. So Xiaomi Mi Band 6 budete mať prehľad aj o počte prejdených krokov a vzdialenosti či spálených kalóriách. K dispozícii je až 30 rôznych športových režimov, ako napríklad strečing, HIIT, fitness, box, pilatess, tanec, zumba, basketbal, tenis, badminton, korčuľovanie alebo street dance. Náramok automaticky rozpozná a zaznamená 6 typov aktivít. Samozrejmosťou je tiež upozornenie na pohyb pri dlhej nečinnosti.

 

Skórovací systém PAI a monitorovanie okysličenie krvi SpO2

Disponuje tiež praktickou funkciou monitorovania periférneho okysličenia krvi (SpO2), ktorá vám poskytne informácie o prípadných problémoch s transportom kyslíka do tkanív, čo môžete detekovať stress a dýchanie. Náramok vás tak pri športe upozorní kedy je vhodné si na chvíľu oddýchnuť. K dispozícii je aj skórovací systém Personal Activity Intelligence (PAI), ktorá na základe údajov o srdcovej frekvencii vypočíta osobné skóre a ukáže vám, koľko aktivity potrebujete, aby ste zostali v zdraví.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Výdrž batérie 14 Dni
Vodovzdornosť vodeodolný

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Nominácia

4,9 / 5

17 recenzií Fitness náramok Xiaomi Mi Band 6 čierny

98% Kvalita
Výborná

98% Hodnota za peniaze
Výborná

Zuzana

3. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


dobre poslúži pri športovaní,môžem si kontrolovať telesné funkcie


Mária

1. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJozef

9. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

20. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • dostupná cena
  • široká paleta funkcií
  • univerzálna aplikácia

Na bežné sledovanie zdravotného stavu a pohybu úplne vyhovuje.