Yamaha YAS-207 čierny

Zobraziť


Počet HDMI portov: 2, Výkon reproduktoru: 100 W,


Cena 349,00 €

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Yamaha YAS-207 je prvý zvukový soundbar na svete s technológiou DTS Virtual: X - virtuálny 3D priestorový zvuk. Je schopný vytvoriť a simulovať zvuk vo viacerých rozmeroch - vrátane výšky - ponúkajúci realistickú zvukovú reprodukciu ľubovoľného obsahu bez zložitosti používania mnohých reproduktorov. Nikdy nebolo jednoduchšie ponoriť sa do čistého, živého zvuku pre všetky vaše televízne relácie, filmy, hry a hudbu. Tenký prístroj dokonale zapadne pred váš televízor alebo môže byť namontovaný na stenu, zatiaľ čo priložený bezdrôtový subwoofer môže byť umiestnený kdekoľvek v miestnosti.

Zlepšený realismus a ponorenie sa do sveta zvuku

Prvé použitie DTS Virtual: X je na svete. Virtuálny 3D priestorový zvuk, ako ste nikdy predtým nepočuli. Len Yamaha YAS-207 vám z jedného prístroja dáva zvuk, ktorý zostupuje zo stropu, napríklad zvuk dažďa z oblohy alebo kozmická loď, lietajúca nad hlavou. Ponorte sa do úchvatneho sledovania a počúvania vašich obľúbených filmov, koncertných videí a hier, ako by ste tam naozaj boli.

Dokonalé splynutie

Len 60 mm vysoká centrálna zvuková jednotka sa môže vojsť pred televízor a nikdy nezabraňuje vášmu výhľadu na obrazovku. Navyše ju môžete pripevniť na stenu a získať úžasne skvelý zvuk v tenkom balení - ideálna kombinácia pre váš televízor bez ohľadu na inštaláciu.

Je ťažké počuť dialóg?

Už nie. S YAS-207 budete počuť všetko. Plne dynamický, výnimočne čistý zvuk, s jednoduchým pripojením. Navyše, funkcia Clear Voice privádza zvuk dialógu do popredia, pričom celková kvalita zvuku zostáva nedotknutá. Filmy, televízne relácie, športové komentáre, správy - všetko je okamžite jasnejšie a zreteľne počuteľné.

Bezdrôtový subwoofer

Basy, ktoré pocítite. Výkonný štíhly subwoofer YAS-207 prináša hlboké a efektívne basy, ktoré môžete aj cítiť. A je to s bezdrôtovým prenosom zvuku, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Pribalené diaľkové ovládanie umožňuje nastaviť úroveň subwoofera, takže sa môžete rozhodnúť aj z väčsej vzdialenosti, kedy je to správne nastavené. Vychutnáte si výbušné zvuky akčných filmov a atmosféru koncertných videí, zažijete výkonný, hlboký zvuk kina, a to u vás doma.

Zvuk s ovládaním z ruky

Streamujte Vašu obľúbenú hudbu priamo z vášho smartphonu, so zlepšenou kvalitou bezdrôtového prenosu pomocou Bluetooth Ver. 4.1. Yamaha YAS-207 automaticky vylepšuje kompresiu hudobných zdrojov, (napríklad MP3), čo vám dáva výnimočne živý a teplý zvuk s kvalitou, blížiacou sa originálu.

Jednoduché a rýchle zapojenie

Jednoduché HDMI pripojenie je všetko, čo potrebujete pre váš TV a Blu-ray prehrávač. Otvoríte krabicu, uložte YAS-207 tam, kde chcete a pripojte signálové a dodané sieťové káble. Pre najrýchlejšie a najjednoduchšie nastavenie je zariadenie YAS-207 dodávané s optickým káblom, ktorý umožňuje pripojenie jedného kábla k optickému výstupu zvuku televízora. Cez analógový 3,5 mm jack vstup môžete pripojiť ďalšie zariadenie, napríklad MP3 prehrávač alebo notebook. 

Jedno diaľkové ovládanie

Yamaha YAS-207 je dodávaný so špeciálnym diaľkovým ovládaním alebo ho môžete ovládať bezplatnou aplikáciou na stiahnutie pre zariadenia Apple iOS a Android. Ak je váš televízor kompatibilný s rozhraním HDMI-CEC a používate samostatne predávané káble HDMI na prepojenie, môžete zapnúť alebo vypnúť napájanie, zapnúť vstupy, nastaviť hlasitosť a ľahko vykonávať ďalšie operácie pomocou existujúceho televízneho diaľkového ovládača.

Rozšírené možnosti ovládania

Ak je váš smartphon alebo tablet vždy v blízkosti, nezabudnite použiť bezplatnú aplikáciu Home Theme Controller. Poskytuje inteligentnú prevádzku modelu YAS-207 prostredníctvom technológie Bluetooth v krásnom a intuitívnom dizajne. Okrem toho poskytuje viac, čo umožňuje prístup k nastaveniam nad rámec toho, čo je k dispozícii z dodaného diaľkového ovládania.

Pokročilé HDMI rozhranie

Pre najlepší výkon YAS-207 ponúka vstup a výstup HDMI, ktoré je možné použiť s káblami HDMI, predávanými samostatne. Podporuje prenos signálu 4K Ultra HD (60P) a HDR a HDCP 2.2, čo zaručuje kompatibilitu s najnovšími televízormi a zdrojmi.To vám umožňujú vychutnať si plnú kvalitu HD bez degradácie obrazu. Je tiež kompatibilný s HDR (High Dynamic Range), čo vám dáva farebnú a bohato prirodzenú kvalitu obrazu.

Päť priestorových režimov

Vďaka použitiu špeciálnej aplikácie môžete získať optimálne nastavenie zvuku pre päť rôznych zvukových režimov, ktoré sú naprogramované špeciálne tak, aby vylepšili to, čo sledujete. 

Štýlová jednoduchosť

Yamaha YAS-207 vyniká dokonalou rovnováhou medzi krásou a funkciou. Tento soundbar je vybavený štíhlym dizajnom, ktorý dopĺňa váš televízor a zároveň ponúka ľahko dostupné dotykové tlačidlá a diskrétne LED indikátory, ktoré zobrazujú nastavenie vstupov a funkcií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Výkon reproduktoru 100 W

Hodnotenie

5,0 / 5

6 recenzií Yamaha YAS-207 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Juraj

3. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Jozef

27. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Super výkon v tej cenovej relácii
 • Perfektný dizajn

Jednoduché ovládanie. HDMI pripojenie.


Karol

4. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Veľmi pekný dizajn.
 • Jednoduché ovládanie.
 • Zvuk vo svojej cenovej kategórii najlepší.
 • Zatiaľ neboli zistené žiadne.

Za málo peňazí veľa muziky.


Jozef

3. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Perfektný