104336 SANDISK Cruzer Blade 16 GB

Cena:
5,69 €

Pôvodná cena 7,89 €
Späť na NAY Extra kartu 0,11 €

POPIS PRODUKTU

Malý a ľahko prenosný SANDISK Cruzer Blade 16 GB je jednoduché USB zariadenie, ktoré vám umožní mať vaše obľúbené súbory vždy pri sebe. Vďaka nemu máte možnosť ľahko a rýchlo ukladať akékoľvek typy súborov a pohodlne ich prenášať do iných zariadení. USB zariadenie má kapacitu až 16 GB a tak sa vám naň zmestí dostatok vašich obľúbených dát. Či už ide o fotografie, hudbu, filmy alebo iné súbory, SANDISK Cruzer Blade 16 GB bude vašim skvelým pomocníkom na ich uloženie a prenášanie.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 28 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Stále so sebou

Vzhľad zariadenia SANDISK Cruzer Blade 16 GB je veľmi praktický a pekný. Jeho farba je čierna s červenými detailmi. Flash disk je malým a praktickým pomocníkom pre rýchle ukladanie dát, prenášanie súborov a sťahovanie digitálneho obsahu. USB zariadenie je malé a tak ho môžete jednoducho nosiť všade so sebou a mať ho stále k dispozícii aj s vašimi súbormi, či už budete na cestách alebo v škole a môžete ho nosiť jednoducho vo vrecku.

Prenášanie súborov

Flash disk SANDISK Cruzer Blade 16 GB je zariadenie na prenášanie a ukladanie vašich obľúbených dát a súborov. Vďaka nemu môžete ľahko a pohodlne prenášať vaše fotografie, hudbu, filmy, hry alebo texty do iných multimediálnych zariadení. Jeho celková 16 GB pamäť vám poskytne dostatok veľkého priestoru na vaše súbory. USB zariadenie môžete mať kedykoľvek pri sebe a rýchlo a jednoducho tak zdieľať vaše zážitky na internete alebo poskytnúť priateľom.

 • Vďaka svojmu peknému vzhľadu a vysokej pridanej hodnote je SanDisk Cruzer Blade USB Flash disk malým, ale rýchlym spôsobom ako ukladať, prenášať a sťahovat svoje digitálne dáta z PC na PC alebo notebook, alebo ich mať so sebou na cestách
 • Jednoducho uložte svoje fotky, melódie a ďalšie zábavné súbory na SanDisk Cruzer Blade a začnite ich zdieľať so svojou rodinou a priateľmi
 • Je to maximálne jednoduché, všetko môžete vďaka najmenším flash diskom SanDisk nosiť vo vrecku

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita: 16 GB
Veľkosť USB: USB
Typ USB: USB 2.0

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sandisk
Spracovanie: štandardný

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Dátové úložisko

iKapacita: 16 GB

Konektivita

Veľkosť USB: USB
Typ USB: USB 2.0

Ostatné

Kód produktu: 104336

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore