3 slávne spotrebiče, ktoré priniesli majiteľom smolu!

3 slávne spotrebiče, ktoré priniesli majiteľom smolu!

Dnes je piatok trinásteho, tak si dávajte doma pozor a buďte radšej opatrní. Zistili sme, že filmoví režiséri radi obsadzujú bielu i čiernu techniku do role "záporákov". Tu je malý výber.

 1. Strašidelný televízor z filmu Kruh

  Pamätáte si, odkiaľ vyliezala démonická Samara s "három" dopredu? Áno, bol to televízor napojený ne video. Môžeme vás upokojiť – videoprehrávače už zmizli z predaja, čiže vám žiadna tajomná videokazeta zo života horor nespraví.


   
 2. Legendárna chladnička z filmu Krotitelia duchov

  "Blbnúce" vajíčka na stole a podivné zvuky zvnútra chladničky vydesili hrdinku filmu Krotitelia duchov. Ale nebojte sa, nie každému býva v chladničke rohatý Zuul. Jedine, že by ste v nej nechali vaše soté zopár týždňov - internátne chladničky by vedeli rozprávať hrôzostrašné historky...


   
 3. Slávna rúra z filmu Pelíšky

  Na to, aby bola rúra nebezpečná, potrebujete dve veci. Byť nešťastne zaľúbení a mať v sebe pár poldecákov. Potom vám možno bude pripadať strčenie hlavy do rúry, ako dobrý nápad. Elektrická rúra z filmu Pelíšky je však v našom výbere výnimkou – úpal namiesto otravy plynom, tomu sa hovorí z pekla šťastie.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.