Vyberte si počítač so 6. generáciou procesorov Intel

Vyberte si počítač so 6. generáciou procesorov Intel

S novým počítačom môžete robiť omnoho viac, ako ste čakali! Nezáleží na tom, či váš starý počítač zvládne to, čo na ňom robíte posledných päť rokov, ale skôr to, či dokáže to isté, čo zvládajú nové počítače.

Prečo sa oplatí vymeniť starý počítač za nový?  

Súčasné zariadenia sú tenké a ľahké, vážia ako kniha (1,5 kg) a jednoducho sa zmestia do aktovky, batohu, alebo i väčšej kabelky. Doma, alebo na cestách môžete zabudnúť aj nabíjačku, pretože vydrží na jedno nabitie celý pracovný deň: až osem hodín, podľa toho, čo na notebooku robíte. Majú toľko výpočtového výkonu, že všetko funguje plynule bez čakania. Rýchlo štartujú a automaticky ukladajú rozrobenú prácu, stačí si notebook len otvoriť a zatvoriť ako knižku, všetko sa uloží, o nič neprídete. Sú navyše krásne a je možné ich rôzne ohýbať, takže ich môžete postaviť kamkoľvek, trebárs na kuchynskú linku.

Vydržia až 8 hodín na jedno nabitie a sú flexibilné

Hlavným prínosom nových typov notebookov je ich mobilita. Nemusíte myslieť na to, kam ich uložiť, ťahať so sebou ťažkú nabíjačku a potom hľadať kdesi nejakú zásuvku. Jednoducho notebook zbalíte na cestu ako knižku, po otvorení sa hneď zapne a za pár sekúnd môžete pokračovať v práci. Stenšenie notebookov má taktiež pozitívny vplyv na "gymnastiku", ktorú s nimi možno prevádzať. U niektorých typov si môžete vybrať až zo štyroch režimov: klasický notebook, stojan, tablet, alebo stan. Počítač sa sám automaticky prispôsobí vybranej pozícií.

Bleskový štart a žiadne čakanie 

Otvoriť notebook, zapnúť a potom čakať... po niekoľkých minútach konečne systém nabehne a po ďalšom čakaní internetový prehliadač, alebo iné aplikácie. Tak toto je už našťastie minulosť. Stačí jednoducho zatvoriť notebook a on si sám uloží rozpracovanú prácu a potom sa uspí do úsporného režimu. Po otvorení môžete behom niekoľkých sekúnd pokračovať v práci. Toto nie je sci-fi, ale samozrejmosť.

Skvelý software okamžite k dispozícii

Nová generácia počítačov s operačným systémom Windows 10 poskytuje zdarma skvelé aplikácie hneď k nainštalovaniu: od prehrávania filmov, Facebooku, editovania fotiek, spravodajstva až po nákupy a zábavu. Stačí si len otvoriť vstavanú aplikáciu Store, kde nájdete stovky aplikácií prehľadne radených do rôznych kategórií ihneď k stiahnutiu: žiadne zdĺhavé hľadanie na internete, či pokútne sťahovanie z pirátskych serverov.


Sú rýchle a pritom úsporné 

Nové procesory obstarávajú väčší výkon, ktorý hravo zvládne všetky bežné aplikácie. Nezaskočia ich ani náročnejšie úkony, trebárs prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení. Stačí len kliknúť na aplikáciu a tá hneď nabehne. Žiadne oneskorenie, zasekávanie, alebo dokonca pád aplikácie. Pritom nové počítače sú výrazne úspornejšie a spotrebujú až 40krát menej energie ako staršie modely. Prevádzka úsporného notebooku vás bude stáť len okolo 4 € ročne.

Zmestí sa do nich mnoho fotiek a videí 

Aj keď sú súčasné disky na ukladanie dát veľkosťou malé a úsporné, zmestí sa na ne mnoho gigabitov fotiek, videí, alebo celovečerných filmov: 250-500 GB je bežná veľkosť. Zatiaľ, čo na starších počítačoch disky rôzne vŕzgajú, sú ťažké a spomaľujú ich chod, tie súčasné sú pekní šprintéri. Často obsahujú aj ultrarýchle SSD disky, ktoré bleskurýchlo načítajú dáta operačného systému a softwaru, takže nikdy na nič nemusíte čakať.

Sú štýlové

Šedým a uniformným notebookom odzvonilo. Výrobcovia ponúkajú rozmanité farebné odtiene, ktorými sa môžete ľahko odlíšiť. Okrem farieb je možné využiť aj štýlové polepenie šasi notebooku, ktoré vám predajca na vybraný počítač aplikuje.Ochránia cenné dáta pred zlodejmi

Ešte cennejšie ako vlastný počítač sú dáta v ňom uložené: fotky, videá, osobné údaje a ďalšie informácie, o ktoré by ste neradi prišli. Súčasné počítače zlodejom život riadne sťažujú. Najnovší operačný systém Windows 10 chráni súkromie funkciou Hello, ktorá vďaka kamere s technológiou Intel RealSense pozná užívateľa podľa jeho tváre. Vstavaná kamera pomocou biometrie, teda tvarov tváre, ktoré sú unikátne rovnako ako otlačky prstov, dokáže na 100% zistiť identitu užívateľa. Dáta môžu byť naviac chránené synchronizáciou s cloudovou službou OneDrive. V praxi to znamená, že ak si čokoľvek uložíte do počítača, tak sa to automaticky zálohuje na zabezpečené servery. Ak sa počítač rozbije, o dáta neprídete, sami sa stiahnu späť do nového počítača.
 

Pri výbere zariadenia sa zamerajte na procesor

Podlľa toho aký procesor si vyberiete, tak sa vám bude so zariadením pracovať. Či už hľadáte špičkové herné zariadenie, alebo lepšiu mobilitu na cestách, pomôžeme vám vybrať si to pravé zariadenie s procesorom Intel®.Prečo je procesor taký dôležitý?

Procesory od spoločnosti Intel sú tým pravým riešením pre vás. Ponúkajú najlepší možný pomer potrebného výkonu a súčasne aj nízkej spotreby, aby ste mohli so zariadením plynulo pracovať, surfovať na webe, alebo hrať nenáročné hry a to so skvelou výdržou batérie.

Vyberte si ten pravý

Nie je procesor ako procesor. Spoločnosť Intel sa snaží počúvať svojich zákazníkov, a preto pripravila niekoľko kategórií procesorov, kde je každá z nich optimalizovaná pre špecifický druh práce a zábavy.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie