Acer Predator Helios 500 PH517-61 NH.Q3GEC.003 čierny

Zľava 39 %
Doprava zadarmo

Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Operačná pamäť RAM: 16 GB, Uhlopriečka: 17.3 ", Názov procesoru: AMD Ryzen 7 2700, GPU: AMD Radeon RX Vega 56 8GB, Kapacita disku: 1512 GB,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný notebook Acer Helios 500 (NH.Q3GEC.003) v čiernom vyhotovení nesklame žiadneho hráča. Chod operačného systému Windows 10 Home zabezpečuje 8-jadrový procesor AMD Ryzen 7 2700 so základnou frekvenciou 3,2 GHz, ktorý spolupracuje so 16 GB operačnou pamäťou RAM a samostatnou grafickou kartou AMD Radeon RX Vega 56 8 GB. Súbory uložíte na 512 GB SSD disk aj na 1 TB HDD disk. Zobrazenie má na starosti 17,3" IPS displej s Full HD rozlíšením a matnou povrchovou úpravou. Vo výbave nájdete podsvietenú klávesnicu, HD kameru a porty HDMI, USB 3.1 C, 3x USB 3.0, RJ-45 a DisplayPort. Bezdrôtové pripojenie poskytujú technológie Wi-Fi a Bluetooth.

Dizajn

Notebook Acer Helios 500 (NH.Q3GEC.003) s hmotnosťou 4 kg má čierne vyhotovenie. Agresívny dizajn tvoria ostré uhly a rovné línie. Výkonné komponenty udržuje v správnej teplote prepracovaný systém chladenia. Jeho základnou súčasťou sú dva tenké celokovové ventilátory AeroBlade 3D. K nim teplo prenáša 5 tepelných rúrok. Technológia CoolBoost reguluje rýchlosť ventilátorov na základe generovaného tepla a stará sa o to, aby kritické oblasti boli neustále chladené.

Podsvietená klávesnica a touchpad

Prenosný počítač disponuje plnohodnotnou klávesnicou s numerickou časťou. Jej pohodlnú obsluhu aj v znížených svetelných podmienkach zabezpečuje nastaviteľné 4-zónové RGB podsvietenie. To dokáže zobraziť 16,8 miliónov farieb. Na klávesnici sa nachádza 5 špeciálnych tlačidiel, ktorých funkciu si môžete prispôsobiť podľa seba. 18 najčastejšie používaných klávesov disponuje funkciou Anti-ghosting. Presný touchpad s modro-podsvieteným orámovaním podporuje multidotykové gestá.

Výkon

Pre maximálny herný zážitok je notebook vybavený 8-jadrovým procesorom 2. generácie AMD Ryzen 7 2700 so základnou frekvenciu 3,2 GHz. Ten spolupracuje so 16 GB operačnou pamäťou RAM. Prenosný počítač disponuje dvoma diskami. Rýchle 512 GB SSD úložisko využijete pre často spúšťané aplikácie, druhý HDD disk s kapacitou 1 TB príde vhod na ukladanie veľkého množstva dát. Komponenty napája 4-článková Li-Pol batéria, ktorá má kapacitu 4810 mAh a výdrž 3,5 hodiny.

Zobrazenie

Prenosný počítač je vybavený samostatnou grafickou kartou AMD Radeon RX Vega 56 s pamäťou 8 GB. Karta podporuje technológie AMD Eyefinity, Radeon FreeSync, DirectX 12, AMD ZeroCore Power aj virtuálnu realitu. Obsah zobrazíte na 17,3" IPS displeji s LED podsvietenim, ktorý ponúka rozlíšenie 1920x1080 pixelov. Obrazovka disponuje 144 Hz obnovovacou frekvenciou aj matnou povrchovou úpravou. Počas práce alebo pri dlhodobom hraní môžete aktivovať jeden zo štyroch Bluelight Shield režimov, ktoré redukujú vyžarovanie modrého svetla z obrazovky a tým chránia váš zrak.

Audio

Kvalitný zvuk počas hrania hier alebo sledovania vášho obľúbeného filmu zabezpečia dva stereo reproduktory a subwoofer, ktorý sa nachádza na spodnej strane notebooku. Ich audio prejav vylepšuje technológia Acer TrueHarmony. Dokonalý zvuk v slúchadlách s 360° efektom má na starosti technológia Waves Nx

PredatorSense

Užívateľsky jednoduchý softvér PredatorSense ponúka rýchly prístup k všetkým dôležitým nastaveniam. Disponuje nástrojmi na pretaktovanie CPU aj GPU, poskytuje ovládacie prvky, pomocou ktorých si upravíte podsvietenie alebo vytvoríte klávesové skratky. Hlavná obrazovka zobrazuje údaje o teplotách a rýchlosti ventilátorov.

Konektivita

Možnosti vášho notebooku môžete rozšíriť rôznymi rozhraniami. Cez porty HDMI a DisplayPort pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia. Externé disky alebo iné periférie pripojíte pomocou portov USB 3.1 C aj 3x USB 3.0. Prístup na sieť zaistí Wi-Fi, Bluetooth a Gigabit LAN. Vďaka technológii Killer DoubleShot Pro získate plnú kontrolu nad vašou sieťovou prevádzkou. V Killer Control Center nastavíte každej aplikácii prioritu, šírku pásma a typ pripojenia. Získate tak výhodu, ktorú oceníte pri hraní MMO hier. 

Windows 10 Home

Predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home je navrhnutý tak, aby sa dal bezproblémovo používať na rôznych zariadeniach. Poskytuje bezpečnostné funkcie, ktoré vás pomáhajú chrániť pred škodlivým softvérom. Všetky oznámenia a dôležité nastavenia sa nachádzajú na jednoducho dostupnej obrazovke. Operačný systém disponuje rozpoznávacou funkciou Windows Hello.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 16 GB
Uhlopriečka 17.3 "
Názov procesoru AMD Ryzen 7 2700
GPU AMD Radeon RX Vega 56 8GB
Kapacita disku 1512 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Acer Predator Helios 500 PH517-61 NH.Q3GEC.003 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené