AEG TR939I4CC AbsoluteCare® Plus


Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 66,3 cm. Viac info


Cena 749,99 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 799,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 15,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Sušička bielizne AEG TR939I4CC AbsoluteCare® Plus v bielej farbe s čiernými dvierkami s kapacitou pre 9 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1400 ot./min. K dispozícií má 12 programov. Disponuje systémom FiberPro s technológiou 3DScan, AbsoluteCare, aplikáciou My AEG Care, MixDry, SensiDry a vnútorným osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 64 dB.

AEG TR939I4CC AbsoluteCare® Plus

Sušička bielizne AEG TR939I4CC AbsoluteCare® Plus vám prinesie do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použitie až 9 kg bielizne. Vhodná je pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť veľké dávky bielizne. Vybavená je praktickými technológiami a funkciami, ktoré určite využijete pri každodennom používaní.

Technológia 3Dscan

Technológia 3DScan prináša maximálne precízne sušenie a starostlivosť. Sníma úroveň vlhkosti do hĺbky odevu. Bezpečne identifikuje materiál oblečenia, dokonca aj páperové bundy a prikrývky, aby zostali nadýchané a teplé.

AbsoluteCare®- nulové zrážanie*

AbsoluteCare® používa technológiu tepelného čerpadla spolu s precíznymi pohybmi bubna a teplotami na bezpečné vysušenie jemného oblečenia. Vlna sa nezráža a hodváb nestráca svoj tvar. Technológia AbsoluteCare obnovuje vodeodolnosť outdoorového oblečenia. Výnimočná starostlivosť  získala certifikát Woolmark Blue.
*V porovnaní s bežným sušením na vzduchu.

Smart technológie

Vašu inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj nadiaľku pomocou vášho smartfónu. Jednoducho si stiahnete aplikáciu My AEG a prepojíte svoje mobilné zariadenie so sušičkou. Získate tak plnú kontrolu nad procesom sušenia.

MixDry- bez triedenia a bez námahy

MixDry bez problémov rovnomerne vysuší syntetické aj bavlnené odevy bez nadmerného alebo nedostatočného sušenia. Nie je potrebné triedenie. Technológia tepelného čerpadla sa postará o to, aby bola bielizeň vystavená presnému množstvu tepla, čím sa znižuje spotreba energie.
*Testované na vzorky zmiešanej bielizne s váhou do 5 kg.

Rovnomerné sušenie

Technológia SensiDry® používa precízne snímačne, ktoré zabezpečia rovnomerné sušenie oblečenia pri nízkych teplotách. Tkaniny oblečenia tak nebudú vystavené nadmernému teplu a vaše oblečenie si zachová svoj vzhľad. Nízka teplota zároveň pomôže šetriť energiu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 66.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 66.3 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie AEG TR939I4CC AbsoluteCare® Plus

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Pavol

8. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Dizajn
  • Funkcie
  • Dodané s košom na topánky a jemné prádlo
  • Sada na vyvod vody mimo nádržky

Dobrý produkt za dobrú cenu, prádlo voňavé ( po pridaní vône alebo guličky s vôňou) a suché na poskladanie rovno do skriňe , po každom sušení treba vyčistiť jemný filter ( ale to je asi u všetkých sušičiek okrem samočistiacich kde treba technika)


Peter

21. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMarek

16. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


zatiaľ len 2 x použitá ale veci netreba žehliť takže pomoc do domácnosti