Amazfit T-Rex Pro čierne smart hodinky

Smart hodinky, Amoled displej, Amazfit OS, Bluetooth, Vodeodolnosť, Kapacita: 2 GB, Počet dní výdrže batérie: 18, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, záznam trasy, Bezdrôtové nabíjanie, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

15×

93.3% Kvalita
Výborná

91.7% Hodnota za peniaze
Výborná

15 + nakupů

Zobraziť 15 recenzií

Popis produktu

Smart hodinky Amazfit T-Rex Pro v čiernej farbe disponujú 1,3" AMOLED dotykovým displejom s rozlíšením 360 × 360 px, ktorý je chránený odolným sklom gorilla Glass 3. Vynikajú vysokou odolnosťou voči vode 10 ATM. Telo hodiniek tvorí polymér, remienok je vyrobený z kvalitného silikónu. Sú vybavené optickým snímačom BioTracker 2 PPG, 3osovým senzorom zrýchlenia, 3osým gyroskopom, geomagnetickým senzorom a barometrickým výškomerom. Hodinky majú zabudované GPS a dokážu pracovať s navigačným systémom GLONASS, BeiDou a Galileo. Operačný systém Amazfit OS. Možnosť využitia viac ako 100 športových režimov. Podpora funkcie merania tepovej frekvencie, monitor spánku, krokomer, výpočet kalórií, nofitikácie k prichádzajúcim hovorom/správam, meranie vzdialenosti a záznam trasy. Nechýba Bluetooth 5.0. Podporuje zariadenia s OS Android 5.0 a iOS 10.0 a vyšší. Kapacita batérie 390 mAh. Výdrž až 18 dní. Nabíjanie z USB/bezdrôtové nabíjanie. Magnetický nabíjací stojan je súčasťou balenia.

1,3" AMOLED displej

Smart hodinky Amazfit T-Rex Pro vynikajú prepracovaným športovým dizajnom. 1,3" dotykový AMOLED displej ponúka funkciu Always-on, vďaka ktorej budete mať stále prehľad o požadovaných informáciach. Pred poškodením je chránený odolným sklom Corning Gorilla Glass 3 so špeciálnou vrstvou proti zanechávaniu odtlačkov prstov. Displej je výborne čitateľný aj na priamom slnku.

Odolné aj v extrémnych podmienkach

Hodinky sú skvelým spoločníkom aj pri náročných športových aktivitách. Spĺňajú 15 vojenských certifikátov odolnosti MIL-STD-810G. Nezastavia ich ani extrémne teploty /-40 °C až +70 °C/ a náročné vlhké prostredie, či kontakt so slanou vodou. Vodotesnosť až do 10 ATM.

Viac ako 100 športových režimov 

Pre športovcov je pripravených viac ako 100 športových režimov. K dispozícii sú jednoduchšie aj náročné športové aktivity. Nájdete tam aj režim plávanie v bazéne. Počas športovania dokážu merať srdcovú frekvenciu, počet spálených kalórií, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť pohybu a iné dôležité parametre.

Meranie srdcovej frekvencie a okysličenia krvi SpO2 

Majte prehľad o srdcovom tepe 24/7. Vďaka inovatívnej technológii BioTracker PPG druhej generácie dokážu hodinky nepretržite sledovať vašu srdcovú frekvenciu. Technológia AI OxygenBeats umožňuje presné meranie saturácie kyslíku v krvi SpO2. Pri väčšej zmene nadmorskej výšky vás automaticky upozornia v možnosť zmerania okysličenia krvi. Hodinky nezabúdajú ani na dôležitosť kvalitného spánku. Dokážu sledovať a analyzovať jednotlivé jeho fázy.

Využite presné pozičné systémy

Hodinky disponujú integrovaným GPS prijímačom, ktorý je možné používať spolu so systémom GLONASS, BeiDou a Galileo. Budete mať tak prehľad o svojej prejdenej trase, či už pri behaní alebo turistike.

Buďte v spojení so svojimi blízkymi

Technológia Bluetooth 5.0 ponúka možnosť jednoduchého a rýchleho spárovania hodiniek s vašim smartfónom, vďaka čomu budete mať prehľad o všetkých prichádzajúcich hovoroch a správach. Hodinkami môžete ovládať aj prehrávač hudby v smartfóne. Praktická aplikácia Zepp App ponúka možnosť prehľadného analyzovania všetkých nameraných údajoch o vašej fyzickej aktivite.

Výdrž až 18 dní

390 mAh batéria umožňuje výdrž až 18 dní na jedno nabitie pri štandardnom používaní. Pri náročnejšom používaní dosahuje polovičnú výdrž. Ak sa rozhodnete pre použitie s nepretržitým využívaním GPS, výdrž hodiniek bude až 40 hodín. Doba nabíjania je 1,5 hodiny.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie záznam trasy, meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Hodnotenie

4,8 / 5

15 recenzií Amazfit T-Rex Pro čierne smart hodinky

93.3% Kvalita
Výborná

91.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

7. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dizajn
  • Funkcie
  • Nic

Spokojnosť so všetkým


Oleksandr

12. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Za taku cenu neni

Ladislav

8. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Výdrž batérie

Adam

5. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené