Bezkontaktné teplomery

Teplomer nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Veď s jeho pomocou rýchlo zistíte, či vy alebo vaši blízky nemáte zvýšenú teplotu, ktorá indikuje ochorenie. Ak máte doma malé deti alebo máte jednoducho radi pohodlie a pri tom chcete rýchly a presný výsledok, spoľahnite sa na bezkontaktný teplomer.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 18 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Bezdotykový digitálny teplomer a jeho funkcie

Bezkontaktný teplomer stačí priblížiť ku telu – najčastejšie k čelu – alebo predmetu či objektu. V priebehu niekoľkých sekúnd (najčastejšie stačí jedna jediná sekunda) zariadenie nameria presnú teplotu, ktorá sa zobrazí na displeji. Báť sa nemusíte ani skreslenia merania kvôli okolitej teplote. Ďalšie senzory na bezkontaktnom teplomery chybu pri meraní eliminujú, či už meriate v lete, alebo v zime.

Výhody bezkontaktného teplomeru:

  • rýchlosť merania, jednoduché použitie,
  • bezdotykové meranie teploty v priebehu sekundy,
  • možnosť merania v stupňoch °C aj °F,
  • prehľadný displej s veľkými číslami, 
  • u väčšiny modelov sa nachádza aj automatické vypnutie a pamäť na zaznamenávanie teploty u väčšieho počtu ľudí alebo predmetov.

Bezkontaktný teplomer ocenia najmä mamičky

Vďaka bezdotykovej technológii zmeriate bábätku alebo malému dieťatku teplotu bez vyrušenia a bez plaču. Podsvietený displej zaistí, že nebudete musieť kvôli meraniu teploty svietiť v priebehu noci. Navyše si rýchlo overíte aj teplotu vody vo vaničke alebo teplotu mlieka vo fľaši.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore