Black&Decker BXHBA1500E


Tyčový mixér, Príkon: 1000 W, Počet rýchlostí: 20, Ergonomická rukoväť, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, Obsah balenia: nádoba, metla, Farba: nerez. Viac info


Cena 79,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tyčový mixér Black&Decker BXHBA1500E s príkonom 1500W s anti-splash systémom. Na výber ponúka 20 rýchlosti + Turbo a hravo s ním zvládnete mixovať, šľahať aj sekať.

Black&Decker BXHBA1500E

  • Príkon: 1500 W
  • 4-hranné čepele z nehrdzavejúcej ocele
  • 20 rýchlostí + Turbo funkcia
  • Kryt čepele so systémom proti striekaniu - Anti-splash dizajn
  • Mixovanie, miesenie, drvenie, šľahanie, sekanie
  • Nádoba s odmerkou
  • Uzamykací systém bajonetového typu
  • Povrchová úprava z nehrdzavejúcej ocele
  • Noha vhodná do umývačky riadu
  • Ergonomický dizajn

Výkonný motor

Nasekajte všetky druhy potravín, dokonca aj tie najtvrdšie, s neuveriteľným výkonom tyčového mixéra. Jeho výkonný 1500 W motor a 4 čepele z nehrdzavejúcej ocele sú schopné rozdrviť akýkoľvek druh potravín v priebehu niekoľkých sekúnd. Vytvorte najhladšie textúry bez hrudiek s maximálnou ľahkosťou a v minimálnom čase. Mixér mieša všetky druhy potravín, vyšľahá bielko, smotanu, pripraví vláčne cestá či úžasne jemné pyré. 

20 rýchlostí

Tyčový mixér ponúka až 20 postupných rýchlostí, ktoré vám umožnia dosiahnuť ideálnu konzistenciu. Vyberajte si ich podľa potravín, ktoré chcete spracovať a výsledku, ktorý chcete dosiahnuť. Aktivujte funkciu Turbo, aby ste zvýšili tempo prípravy. Navyše môžete mixér používať bez toho, aby ste narobili neporiadok, pretože jeho kryt je špeciálne navrhnutý tak, aby zabránil striekaniu a jeho noha je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a je vhodná do umývačky riadu.

Všestranné využitie

Mixér je plne vybavený a ponúka viacero možností. Okrem sekania jedla si môžete pripraviť lahodné zeleninové a zemiakové pyré, a to vďaka špeciálnemu nadstavcu na drvenie, ktorý vytvára hladké textúry bez hrudiek. Jeho praktická nádoba na sekanie vám umožní nasekať cibuľu, cesnak, papriku a dokonca aj ľad. Taktiež je vybavený príslušenstvom na šľahanie vaječných bielkov, šľahačku a prípravu vláčneho cesta.

Moderný dizajn

Čo sa týka dizajnu mixéra, vynikajú nerezové povrchové úpravy, ktoré zvýrazňujú jeho moderný vzhľad, ktorý sa perfektne hodí do každej kuchyne. Všetko príslušenstvo sa pripevňuje a odpája od základne pomocou bočného otáčania bajonetového typu - všetko s maximálnou ľahkosťou, čo zaisťuje bezpečné a dlhodobé používanie.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 6 cm
Hmotnosť 2000 g
Počet rýchlostí 20
Príkon 1000 W
Ergonomická rukoväť Áno
Pulzný spínač Áno
Drtenie ľadu Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Black&Decker BXHBA1500E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami