Bosch BBS611BSC Unlimited Serie | 6 čierny


Tyčový vysávač, Odoberateľný ručný vysávač, Prevádzková doba: 30 min., Objem: 0,3 l, Vyberateľná batéria, Maximálna hlučnosť: 85 dB, Hmotnosť: 2,3 kg. Viac info


Cena 239,00 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 259,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtový tyčový vysávač Bosh BBS611BSC je vyhotovený v elegantnej čiernej farbe. Jednoduchá manipulácia spočíva v flexibilite pri vysávaní, ktorá je zabezpečená pomocou kompaktnej konštrukcie a nízkej hmotnosti prístroja. Dobu prevádzky je možné predĺžiť vďaka vymeniteľnému akumulátoru, ktorý je súčasťou 18V systému Bosch Home & Garden (zelený rad výrobkov). Vysávač Bosh BBS611BSC disponuje kefou AllFloor Power, ktorá umožňuje vysávanie na všetkých typoch podláh. V balení sa nachádza aj príslušenstvo: zásobník na prach s objemom M, kefa 2v1 na nábytok a čalúnenie, tryska na matrace a krátka hubica na škáry.

 

Bosh BBS611BSC Unlimited Serie | 6

  • Tyčový vysávač
  • Elegantné čierne vyhotovenie
  • Kompaktná konštrukcia
  • Nízka hmotnosť
  • Vymeniteľný akumulátor
  • Príslušenstvo: zásobník na prach s objemom M, kefa 2v1 na nábytok a čalúnenie, tryska na matrace a krátka hubica na škáry

Výkonnosť

Tyčový vysávač Bosh BBS611BSC s kompaktným motorom DigitalSpin umožňuje jednoduché a rýchle vysávanie na všetkých typoch podláh. Vďaka vymeniteľnému akumulátoru, ktorý je súčasťou 18V systému Bosch Home & Garden (zelený rad výrobkov) je možné predĺžiť dobu prevádzky. So základným 2,5Ah akumulátorom je doba prevázky 30 min v normálnom režime s neelektrickým príslušenstvom, 25 min v normálnom režime s elektrickou podlahovou kefou a 8 min v turbo režime s elektrickou podlahovou kefou.  

Údržba vysávaču

Bosh BBS611BSC disponuje filtračnými materiálmi, ako je kazetový filter s vzduchovou membránou Pure Air a hygienickým filtrom pre čistý vyfukovaný vzduch. Vďaka filtrom sa nemusíte obávať nepríjemného zápachu pri upratovaní. Vysypanie nádoby je naozaj jednoduché a hygienické a navyše sa nemusíte obťažovať umývaním filtra.

Jednoduché vysávanie

Kompaktná konštrukcia tyčového vysávaču Bosh BBS611BSC a jeho nízka hmotnosť zabezpečuje ľahkú manipuláciu a taktiež flexibilitu pri upratovaní. Pomocou príslušenstva (zásobník na prach s objemom M, kefa 2v1 na nábytok a čalúnenie, tryska na matrace a krátka hubica na škáry) dokážete upratať od podláh až k stropu, dokonca dokážete poupratovať aj vaše auto. Po dokončení vysávania jednoducho odložíte prístroj Bosh BBS611BSC aj s jeho príslušenstvom na dokovaciu stanicu. 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 2.3 Kg
Objem 0.3 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 30 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Nie
Vysáva a mopuje naraz Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača viacúčelový
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Nie
Detekcia znečisteného filtra Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzie Bosch BBS611BSC Unlimited Serie

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami