Bosh BBS611MAT Unlimited Serie | 6 modrý

Cena:
299,00 €

Pôvodná cena 359,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtový tyčový vysávač Bosh BBS611MAT je vyhotovený v elegantnej modrej farbe. Jednoduchá manipulácia spočíva v flexibilite pri vysávaní, ktorá je zabezpečená pomocou kompaktnej konštrukcie a nízkej hmotnosti prístroja. Dobu prevádzky je možné predĺžiť vďaka vymeniteľnému akumulátoru, ktorý je súčasťou 18V systému Bosch Home & Garden (zelený rad výrobkov). Vysávač Bosh BBS611MAT disponuje kefou AllFloor Power, ktorá umožňuje vysávanie na všetkých typoch podláh. V balení sa nachádza aj príslušenstvo: zásobník na prach s objemom M, kefa 2v1 na nábytok a čalúnenie, tryska na matrace a krátka hubica na škáry.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtový tyčový vysávač 3 v 1 Rowenta X-FORCE Flex 11.60 Animal, prináša ešte výkonnejšie vysávanie, hlavne pre alergikov a majiteľov zvierat. Vďaka vysoko účinnej filtrácií, ktorá zachytí až 99,9% nečistôt, nemajú baktérie a vírusy šancu. LED podsvietená hubica a Flex systém pomôžu ešte dôkladnejšiemu vysávaniu nečistôt, dostanete sa až 4x ďalej pod nábytok. Silný motor DigitalForce zabezpečí vysoký sací výkon 130 air wattov, a tlačidlo Boost silnejší výkon pri vysávaní. Vysávač má vyberateľnú batériu, ktorá vydrží až 45 minút. Dobu prevádzky vám umožní sledovať v reálnom čase kontrolný displej. Na výber máte z 3 režimov výkonu pre upratovanie na každom typu povrchu. Parkovacia funkcia Stop & Go umožní oddych počas upratovania kedykoľvek a kdekoľvek, trubica s kefou pritom zostanú samostatne stáť na mieste odloženia.

Základné parametre

 • Odoberateľný ručný vysávač: Áno
 • Prevádzková doba: 45 min.
 • Systém napájania: AKU

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bosh BBS611MAT Unlimited Serie | 6 

 • Tyčový vysávač
 • Elegantné modré vyhotovenie
 • Kompaktná konštrukcia
 • Nízka hmotnosť
 • Vymeniteľný akumulátor
 • Príslušenstvo: zásobník na prach s objemom M, kefa 2v1 na nábytok a čalúnenie, tryska na matrace a krátka hubica na škáry

Výkonnosť

Tyčový vysávač Bosh BBS611MAT s kompaktným motorom DigitalSpin umožňuje jednoduché a rýchle vysávanie na všetkých typoch podláh. Vďaka vymeniteľnému akumulátoru, ktorý je súčasťou 18V systému Bosch Home & Garden (zelený rad výrobkov) je možné predĺžiť dobu prevádzky. So základným 2,5Ah akumulátorom je doba prevázky 30 min v normálnom režime s neelektrickým príslušenstvom, 25 min v normálnom režime s elektrickou podlahovou
kefou a 8 min v turbo režime s elektrickou podlahovou kefou.  

Údržba vysávača

Bosh BBS611MAT disponuje filtračnými materiálmi, ako je kazetový filter s vzduchovou membránou Pure Air a hygienickým filtrom pre čistý vyfukovaný vzduch. Vďaka filtrom sa nemusíte obávať nepríjemného zápachu pri upratovaní. Vysypanie nádoby je naozaj jednoduché a hygienické a navyše sa nemusíte obťažovať umývaním filtra.

Jednoduché vysávanie

Kompaktná konštrukcia tyčového vysávaču Bosh BBS611MAT a jeho nízka hmotnosť zabezpečuje ľahkú manipuláciu a taktiež flexibilitu pri upratovaní. Pomocou príslušenstva (zásobník na prach s objemom M, kefa 2v1 na nábytok a čalúnenie, tryska na matrace a krátka hubica na škáry) dokážete upratať od podláh až k stropu, dokonca dokážete poupratovať aj vaše auto. Po dokončení vysávania jednoducho odložíte prístroj Bosh BBS611MAT aj s jeho príslušenstvom na dokovaciu stanicu. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odoberateľný ručný vysávač: Áno
Prevádzková doba: 30 min.
Systém napájania: AKU

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie
Objem: 0,3 L
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 20 cm
Výška: 122 cm
Hĺbka: 26,5 cm
Hmotnosť: 2,3 Kg

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 4 hod.

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Áno
Osvetlenie vysávanej plochy: Nie

Dizajn

Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové
Odoberateľný ručný vysávač: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 30 min.
Napätie: 18

Ďalšie parametre

Mokré vysávanie: Nie
Systém napájania: AKU

Ostatné

Kód produktu: BBS611MAT

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore