Bosch DWP64BC50


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 365 m3, Maximálna hlučnosť: 66 dB, Trieda energetickej účinnosti: D, Materiál: nerez, Celková spotreba: 53 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 97,5 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info


Cena 236,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,74 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Komínový odsávač Bosch DWP64BC50 60 cm je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Odsávač má tri výkonnostné stupne. Digestor ovládate prostredníctvom tlačítkovým ovládním. Ventilátor je vysoko výkonný s dvojsmerným odsávaním. K dispozícii je aj osvetlenie pomocou LED modulov, ktoré dobre osvetlí pracovné miesto pod digestorom. Odsávač Bosch DWP64BC50 má výkon 365 m3/h (pri odťahu) a dosahuje maximálnu hlučnosť 66 dB.

 

 

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Bosch DWP64BC50 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. S jeho pomocou si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. K dispozícii sú tri výkonové stupne odsávania, z ktorých si môžete vybrať podľa potreby. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu ( DHZ5276 )

Príjemný dizajn

Dizajn odsávača pár je veľmi príjemný a hodí sa takmer do každej kuchyne. Je vhodný na montovanie nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Odsávač pár má povrchové prevedenie v príjemnej nerezovej farbe. K dispozícii je aj osvetlenie pracovného miesta pomocou LED. 

Vlastnosti

Komínový odsávač pri jeho najvyššom výkone výkone 365 m3/h má hlučnosť 66 dB. Pre jeho pohodlné ovládanie sú prispôsobené zatláčacie tlačidlá s krátkym. Mechanické ovládanie umožňuje jeho jednoduchú obsluhu a skvelý prehľad funkcií a vysoko výkonný ventilátor s dvojsmerným odstávaním zabezpečí dokonale čistý vzduch. Kovový tukový filter je odnímateľný a jednoducho umývateľný aj v umývačke riadu. S odsávačom pár bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách.

  • priemerná ročná spotreba 53 kWh
  • trieda spotreby energie: D
  • trieda účinnosti osvetlenia: A
  • trieda účinnosti tukového filtra: C

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 66 dB
Maximálny výkon odsávania 365 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Bosch DWP64BC50

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Robert

24. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze DobráAndrea

23. 4. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Rozhodli sme sa pre kúpu tohto pomocníka z dôvodu, že všetky elektrospotrebiče máme v značke Bosch. Spokojnosť.