Bosch DWP64BC50

Zobraziť


Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 66 dB, Maximálny výkon odsávania: 360 m3,


Cena 244,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 259,00 € Zobraziť nápoveď

4,88 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový odsávač Bosch DWP64BC50 60 cm je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Odsávač má tri výkonnostné stupne. Digestor ovládate prostredníctvom tlačítkovým ovládním. Ventilátor je vysoko výkonný s dvojsmerným odsávaním. K dispozícii je aj osvetlenie pomocou LED modulov 2 x 1,5 W, ktoré dobre osvetlí pracovné miesto pod digestorom. Odsávač Bosch DWP64BC50 má výkon 360 m3/h (pri odťahu) a dosahuje maximálnu hlučnosť 67 dB.

 

 

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Bosch DWP64BC50 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. S jeho pomocou si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. K dispozícii sú tri výkonové stupne odsávania, z ktorých si môžete vybrať podľa potreby. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu.

Príjemný dizajn

Dizajn odsávača pár je veľmi príjemný a hodí sa takmer do každej kuchyne. Je vhodný na montovanie nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Odsávač pár má povrchové prevedenie v príjemnej nerezovej farbe. K dispozícii je aj osvetlenie pracovného miesta pomocou LED modulov 2 x 1,5 W. 

Vlastnosti

Komínový odsávač pri jeho najvyššom výkone výkone 360 m3/h má hlučnosť 67 dB. Pre jeho pohodlné ovládanie sú prispôsobené zatláčacie tlačidlá s krátkym. Mechanické ovládanie umožňuje jeho jednoduchú obsluhu a skvelý prehľad funkcií a vysoko výkonný ventilátor s dvojsmerným odstávaním zabezpečí dokonale čistý vzduch. Kovový tukový filter je odnímateľný a jednoducho umývateľný aj v umývačke riadu. S odsávačom pár bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Zaradený do energetickej triedy C

  • priemerná ročná spotreba 51,4 kWh
  • trieda spotreby energie: C
  • trieda účinnosti osvetlenia: A
  • trieda účinnosti tukového filtra: C

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 66 dB
Maximálny výkon odsávania 360 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch DWP64BC50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Andrea

23. 4. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Rozhodli sme sa pre kúpu tohto pomocníka z dôvodu, že všetky elektrospotrebiče máme v značke Bosch. Spokojnosť.