Bosch MFW2517W SmartPower

Mlynček na mäso, Príkon: 1500 W, Výkon: 1,7 kg/min., Hrubý kov. mlecí kotúč (8 mm), Jemný kov. mlecí kotúč (4 mm), Hmotnosť: 3670 g. Viac info


Cena 99,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 114,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mlynček na mäso Bosch MFW2517W s príkonom 350 W a silným 1500 W motorom Block Power mäso spracuje rovnomerne vo veľmi krátkom čase (1,7 kg/min). Mlynček sa môže pochváliť kompaktným prevedením, jednoduchým skladovaním a intuitívnym používaním. Bezpečné používanie mlynčeka zabezpečuje poistka proti preťaženiu a vysoká stabilita vďaka gumovým nožičkám. Súčasťou balenia je nástavec na plnenie klobás/párkov, strúhadlo s 3 bubnami a lis na odšťavovanie ovocia a zeleniny.

Bosch MFW2517W

 • Kompaktné rozmery
 • Silný 1500 W motor Block Power
 • Rýchlosť mletia: 1,7 kg/min
 • Nástavec na klobásy/párky
 • Strúhadlo
 • Lis na ovocie
 • Vysoká stabilita vďaka gumovým nožičkám
 • Jednoduché skladanie a použitie
 • Nástavec pre mlynček na mäso vel. 5
 • Poistka proti preťaženiu
 • Príkon: 350 W 

Silný motor  

Perfektné výsledky - maximálna rýchlosť.

S týmto spotrebičom dosiahnete skvelé výsledky aj s prísadami, ktoré sú obtiažne na spracovanie. Vďaka veľmi silnému motoru to zvládnete rýchlo a predovšetkým precízne. Ušetríte čas a môžete sa venovať príprave ďalších pokrmov.

Vysoký výkon    

Rovnomerne spracované suroviny v najkratšom možnom čase.
Ak už meliete mäso na hamburgery alebo na klobásy, väčšina pokrmov chutí najlepšie, ak je konzistencia surovín jemná. Mlynček na mäso má vysoký výkon - suroviny spracuje rovnomerne a v najkratšom možnom čase.

Príslušenstvo pre všetky vaše obľúbené recepty

Strúhadlo    

 • Pre prípravu širokej škály jedál.

Príprava pokrmov môže byť časovo veľmi náročná, využijte preto tohto skvelého pomocníka. Je jedno koľko surovín chcete spracovať, so strúhadlom neexistujú v krájaní alebo strúhaní žiadne limity. Je vhodné pre najrôznejšie suroviny, od orieškov, cez zeleninu a ovocie, až po čokoládu.

Nástavec na lisovanie ovocia

 • Výkonný, ale zároveň šetrný spôsob, ako získať čerstvú šťavu.

Získať čerstvú paradajkovú šťavu, si vyžaduje nemalé úsilie. S nádstavcom na lisovanie ovocia si ju vyrobíte sami. S týmto nádstavcom spracujete najrôznejšie druhy ovocia, bobuľovité plody, mäkkú zeleninu alebo paradajky. Odstraňuje dokonca aj stonky z ríbezlí.

Nástavec na klobásy a párky    

 • Klobásky a párky budete mať čerstvejšie ako od mäsiara.

Potešte svojich hostí domácimi klobáskami a párkami, ktoré si vyrobíte presne podľa svojej chuti. Vytvorte si pomocou nádstavca vlastné párky a klobásky z kuracieho, hovädzieho alebo bravčového mäsa. Možná je taktiež vegetariánska varianta.

Disk z nehrdzavejúcej ocele    

 • Perforované disky pre rôzne druhy pokrmov.

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť - nehrdzavejúca oceľ s dlhou životnosťou - hladký povrch, jednoduchá údržba, hygienicky nezávadná, chuťovo neutrálna a jednoducho sa čistí. Všetky tieto vlastnosti sú rozhodujúce pri výbere kovu na výrobu diskov.

Kompaktný dizajn

Kompaktný dizajn, ktorý šetrí miesto a jednoducho sa uskladňuje.

V kuchyni potrebujete miesto pre veľa vecí. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa mlynček na mäso zmestí takmer kdekoľvek, je ihneď pripravený na použitie a jeho upratanie vám zaberie iba chvíľku. Tieto prednosti oceníte predovšetkým v malej kuchyni.

Vysoká bezpečnosť pri použití

Chytrá konštrukcia zabezpečuje dokonalú stabilitu.

Mlynček na mäso, ktorý sa pri používaní pohybuje po kuchynskej linke, môže byť nebezpečný. Vďaka špeciálne tvarovaným gumeným nožičkám stojí tento mlynček na mäso stabilne a bezpečne na svojom meste.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 1500 W
Výkon 1.7 kg/min
Hrubý kovový mlecí kotúč(8 mm) Áno
Jemný kov.mlecí kotúč(4 mm) Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch MFW2517W SmartPower

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami