Bosch PKF375FP2E

  • Doprava zadarmo

Sklokeramická varná doska, Počet varných zón: 2, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 3,5 kW, čierna farba, Výška: 4,4 cm, Šírka: 30,6 cm, Hĺbka: 52,7 cm. Viac info


Cena 331,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,64 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Domino sklokeramická varná doska Bosch PKF375FP2E so šírkou 30,6 cm v čiernej farbe má 2 varné zóny s funkciou Booster. Vybavená ovládaním DirectSelect, časovačom, indikátorom zostatkového tepla.

Varná doska Domino

Sklokeramická varná doska domino Bosch PKF375FP2E zaujme svojím dizajnom a skvelými funkciami. Varná doska Domino s ComfortProfil-om ponúka elegantný, atraktívny dizajn s predným skosením a kovovými prúžkami po bokoch

Funkcia DirectSelect

Riadenie dotykom! Jednoducho zvoľte požadovanú varnú zónu a ona sa aktivuje. Potom zľahka ťuknite na číslo označujúce požadovaný varný stupeň a varná zóna je nastavená. Zároveň vás jasná červená farba informuje o nastavení každej varnej zóny.

Funkcia Power Boost

Inovatívna sklokeramická varná doska disponuje funkciou Power Boost, ktoré vylepšuje komfort používania a tiež zlepšuje výsledky varenia. S touto funkciou môžete nastaviť zvýšenie výkonu a taktiež aj uvedenie jedla do varu o 50% rýchlejšie.

Zapamätá si zvolené nastavenia 

Varná doska je vybavená funkciou ReStart, ktorá si po vypnutí varnej dosky uloží posledné zvolené nastavenia na krátku dobu do svojej pamäti. Po spustení varnej dosky po krátkej dobre sú pôvodné nastavenia stále k dispozícií. 

Timer s funkciou vypnutia varnej zóny

Timer s funkciou vypnutia bezpečne vypne varnú zónu, akonáhle uplynie nastavený čas varenia.

Bezpečný zámok 

Sklokeramická doska na svojom ovládacom panely disponuje zámkom, ktorý zabráni nechcenému prenastaveniu. Ochráni nie len vašu večeru, ale aj zdravie vaších blízkych. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 30.6 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 2
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 2
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Štandardná varná zóna 1
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ne
Celkový príkon dosky 3.5 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch PKF375FP2E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami