Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Samsung NZ64N9777GK/EO Samsung NZ64N9777GK/EO

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Indukčná smart varná doska Samsung NZ64N9777GK/EO s efektným virtuálnym plameňom je v čiernom prevedení. Ponúka prepojenie s digestorom. Ovládanie je umiestnené vpredu pomocou posuvného panela, umožňuje tak presnú a rýchlu reguláciu varných zón. Okrem manuálneho ovládania umožňuje varná doska pohodlné sledovanie cez mobilné zariadenie prostredníctvom Wi-Fi. Disponuje 4 varnými zónami rôzneho priemeru a výkonu s Flex Zone Plus. Flex Zone Plus je mimoriadne širokou a otvorenou oblasťou pre varenie, umožňuje variť na viacerých hrncoch rôznej veľkosti. K dispozícii jr indikátor zbytkového tepla aj detská poistka. Indukčná varná doska Samsung NZ64N9777GK/EO komunikuje cez Bluetooth s digestorom, ktorý je možné ovládať dotykom na varnej doske. Pre bezpečnosť sa varná doska automaticky vypne v prípade, keď sú na nich nádoby prísliš dlho, alebo nastavenia nezmeníte po uplynutí určitého času. Šírka 56 cm.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Typ varnej dosky: Indukčná
 • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Keď varenie baví

S indukčnou varnou doskou Bosch PXE675DC1E si varenie zamilujete. Doslova sa stane vašim koníčkom. DirectSelect Premium ovládanie umožňuje jednoduchú a jasnú voľbu varnej zóny, požadovaného stupňa výkonu i ďalšie iné vlastnosti. Určite oceníte aj praktické funkcie QuickStart a ReStart. Na integrovanom displeji si kontrolujete aktuálnu i zostatkovú teplotu. Varná doska so senzorom PerfectFry zo série 8 pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky aj pri vyprážaní vďaka automatickej kontrole teploty. Ponúka tieto benefity:

 • Dotykové ovládanie DirectSelect Premium: s priamym a jednoduchým výberom varnej zóny je možné vyberať pohodlne všetky funkcie.
 • FlexIndukction zóna: ponúka viac flexibility pomocou kombinovania varných zón do jednej veľkej zóny s možňnosťou umiestnenia hrncov rôznych rozmerov.
 • PerfectFry senzor: s automatickou kontrolou teploty v 5 úrovniach zabezpečí perfektné výsledky pečenia a smaženia.
 • ComfortProfil: v elegantnom dizajne s prednými skosenými hranami a kovovými prúžkami na bokoch dokonale zapadne do varnej plochy.
 • PowerMode: automaticky nastaví stupeň varenia pre rýchle uvedenie do varu na predej zóne a pre prihrievanie na zadnej zóne.

Indukcia

Každý z nás sa už pravdepodobne pri varení popálil. Keďže to nie je nič príjemne, radi by sme tomu predchádzali. S indukčnou doskou to vôbec nie je také nereálne. Keďže generujú teplo len tam, kde je to potrebné (teda na dni hrnca), nemali by Vám hroziť už žiadne nepekné popáleniny. S flexiindukčnou zónou FlexZone prináša viac flexibility pri varení a viac priestoru pre vaše hrnce a panvice. Vďaka nej si viete nastaviť optimálnu veľkosť varnej zóny jediným dotykom. Ak chcete napríklad použiť veľký pekáč, skombinujete si dve varné zóny a vytvoríte jednu súvislú. Možnosti sú rôzne.

1 x Ø 380 mmx240 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna alebo 2 x Ø 240 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna; 1 x Ø 145 mm, 1.4 kW (max. výkon 2.2 kW) indukčná varná zóna;1 x Ø 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna

Prakticky a rýchlo

PowerBoost funkcia Vám skráti dobu uvedenie do varu, a teda aj celkovú dobu varenia. Varenie s touto doskou sa stáva rýchlejšie a úspornejšie. Šetríte tak nielen čas, ale aj peniaze a životné prostredie. Flexindukčná zóna zase umožňuje pripojenie varných zón a následne použitie aj väčších riadov. Senzor na smaženie PerfectFry s 5 teplotnými stupňami zaisťuje optimálne smaženie. 

PerfectFry

Poznáte niečo lahodnejšie ako dokonalý steak? K jeho príprave však nie je potrebný len kvalitný a čerstvý kus mäsa. Ideálna teplota smaženia je rovnako podstatná. Senzor PerfectFry reguluje teplotu panvice počas smaženia a nastaví ju presne tak ako je to potrebné. Takto si zaručene vychutnáte dokonalý steak. Senzor smaženia PerfectFry je priamo zabudovaný vo varnej doske a aktivovať ho môžete priamo na ovládacom paneli, kde si zvolíte príslušný stupeň teploty. Panvica sa následne zohreje na požadovanú teplotu, ktorú potom senzor automaticky udržuje. Po dosiahnutí požadovanej teploty zaznie akustický signál. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov smaženia je dôležité odhadnúť moment, kedy je olej v panvici rozpálený presne na správnu teplotu. Senzor presne pozná, kedy olej v panvici dosiahne tú správnu teplotu pre začiatok smaženia.

S MoveMode navaríte ako profesionál

Funkcia MoveMode umožňuje ovládať pohodlne a intuitívne varenie na indukčnej varnej doske. Zvyčajne polievku varíte na 9 stupni, pomaly ju následne necháte vrieť na 5 stupni a nakoniec na stupni 1, s tým, že teplotu ste regulovali sami. Rozšírené zóny FlexInduction s funkciou MoveMode umožňujú väčšie pohodlie, všetko urobia za vás. Po aktivovaní funkcie MoveMode sa rozšírená zóna rozdelí na 3 odlišné časti s prednastavenými výkonovými stupňami 1,5 a 9.

Smažte omnoho rýchlejšie

Funkcia PanBoost ohreje panvice a hrnce s povrchovou úpravou omnoho rýchlejšie. Nemusíte sa viac obávať, že vaše nádoby sa poškodia nadmerným teplom. Funkciu PanBoost je možné zvoliť jdenoducho pomocou ovládania. Vaša panvica bude pripravená na praženia do 30 sekúnd.

Bezpečnosť na prvom mieste

Pre každú varnú zónu možno nastaviť automatické vypnutie. Avšak v prípade, že by ste ju predsa len zabudli vypnúť, nemusíte mať žiadne obavy. Vďaka funkcii bezpečnostného vypnutia sa po určitej dobe sama vypne. Z bezpečnostných prvkov nemožno opomenúť ani detskú poistku či možnosť blokácie ovládacie panelu na 20 sekúnd pri čistení počas varenia.

Dokonalý dizajn

Indukčná varná doska Vás ohúri už na prvý pohľad. Jej neobyčajné prevedenie bude pútať pozornosť. Vyznačuje sa najmä skosenými fazetami v prednej i zadnej časti a profilmi po stranách. Spolu s ostatnými spotrebičmi bude vaša kuchyňa pôsobiť naozaj dokonale.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60,6 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 400 V, 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60,6 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 52,7 cm
Hmotnosť: 13,95 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 400 V, 220-240
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: PXE675DC1E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore