Bosch PXV875DC1E

Zobraziť


Šírka: 81.6 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 5, Typ horného povrchu: Indukčné,


Cena 809,00 €

Zľava 26% z pôvodnej ceny: 1 099,00 € Zobraziť nápoveď

16,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Indukčná varná doska Bosch PXV875DC1E s pečúcim senzorom PerfectFry: dosahuje perfektné výsledky pečenia a smaženia vďaka automatickej kontrole teploty. Praktická funkcia PowerBoost urýchľuje čas do dosiahnutia požadovanej teploty platne ( o 50 % výšší výkon). Samozrejme nechýba 2-stupňový ukazovateľ zostakového tepla. Medzi ďalšie funkcie varnej dosky Bosch patrí funkcia QuickStart, alebo ReStart. Detský zámok umožňuje zablokovať ovládanie varnej dosky, čím zabraňuje najmenším, aby dosku zapli, či akokoľvek menili nastavenia. Ak zabudnete dosku vypnúť, po čase nečinnosti sa doska vypne automaticky sama. Vďaka sklokeramického povrchu je údržba varnej dosky veľmi jednoduchá.

Pôsobivý dizajn

Indukčná varná doska Bosch PXV875DC1E si získa vašu pozornosť nielen funkciami, ale aj svojim elegantným vzhľadom. Už na prvý pohľad očarí skosenými prednými i zadnými fazetami a profilom na prednej strane. Spolu s ostatnými spotrebičmi bude vaša kuchyňa pôsobiť naozaj dokonale.

Varné zóny

Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas.

  • 1 x Ø 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW) indukčná zóna;
  • 1 x Ø 145 mm, 1.4 kW (max. výkon 2.2 kW) indukčná zóna;
  • 1 x Ø 240 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná zóna;
  • 1 x Ø 400 mm x 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná zóna alebo
  • 2 x Ø 200 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná zóna

Prakticky a rýchlo

PowerBoost funkcia vám skráti dobu uvedenie do varu, a teda aj celkovú dobu varenia. Varenie s touto doskou sa stáva rýchlejšie a úspornejšie. Šetríte tak nielen čas, ale aj peniaze a životné prostredie. Flexindukčná zóna zase umožňuje pripojenie varných zón a následne použitie aj väčších riadov. Senzor na smaženie PerfectFry s 5 teplotnými stupňami zaisťuje optimálne smaženie. Priebežne reguluje teplotu počas opekania a upravuje ju podľa aktuálnej potreby.

Funkcia DirectSelect

Riadenie dotykom! Jednoducho zvoľte požadovanú varnú zónu a ona sa aktivuje. Potom zľahka ťuknite na číslo označujúce požadovaný varný stupeň a varná zóna je nastavená. Zároveň vás jasná červená farba informuje o nastavení každej varnej zóny.

TopControl

Digitálny ukazovateľ integrovaný do sklokeramického povrchu varnej dosky priebežne informuje o nastavenom stupni výkonu príslušnej varnej zóny a o eventuálnom zvyšnom teple. Na prvý pohľad uvidíte, na aký stupeň výkonu sú varné zóny nastavené. Eventuálne zvyšné teplo môžete využiť.

Bezpečnosť na prvom mieste

Timer s funkciou vypnutia - pre každú varnú zónu možno nastaviť automatické vypnutie. Avšak v prípade, že by ste ju predsa len zabudli vypnúť, nemusíte mať žiadne obavy. Vďaka funkcii bezpečnostného vypnutia sa po určitej dobe sama vypne. Z bezpečnostných prvkov nemožno opomenúť ani detskú poistku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 81.6 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 5
Typ horného povrchu Indukčné

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Bosch PXV875DC1E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tomáš

18.1.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéAndrej

3.6.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené