Bose Portable Home Speaker čierny

Cena:
349,00 €

Pôvodná cena 370,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový bezdrôtový reproduktor Bose Portable Home Speaker v čiernom prevedení sa postará o ozvučenie miestnosti a stane sa nepostrádateľným estetickým doplnkom vašej modernej domácnosti. Navyše vďaka zabudovanej batérii s výdržou až 12 hodín ho môžete vziať všade so sebou a vychutnať si tak obľúbené tóny na svojich cestách. Podporuje Wi-Fi pripojenie ako aj hlasových asistentov pre jednoduché ovládanie. Prostredníctvom Bluetooth rozhrania môžete bezdrôtovo streamovať hudbu z vášho smartfónu či tabletu. Prostredníctvom aplikácie Bose Music a funkcie Multiroom môžete reproduktor spárovať s ďalšími inteligentnými reproduktormi Bose, čo vám umožní počúvať rôzne piesne v rôznych miestnostiach alebo jednu skladbu v každej miestnosti súčasne. Reproduktor je navrhnutý tak, aby odolal nárazom či striekajúcej vode.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 6 %

Zvážte aj tento produkt

Špičkový smart reproduktor Bose Home Speaker 500 v elegantnom čiernom farebnom prevedení svojimi inovatívnymi vlastnosťami a moderným dizajnom skvele zapasuje do vašej domácnosti. Špecifikom je široký stereo zvuk „od steny k stene“, ktorý je vytvorený dvomi špeciálnymi meničmi umiestnenými v opačných smeroch. S určitosťou poteší možnosť hlasového ovládania Amazon Alexa, no zariadenie môžete ovládať aj prostredníctvom tlačidiel umiestnených v hornej časti reproduktora či cez personalizovanú aplikáciu Bose Music APP. Bezdrôtovo sa budete môcť pripojiť cez Wi-Fi (prehrávanie hudobných služieb ako Spotify či Amazon Music) a Bluetooth (streamovanie zo smartfónu či tabletu). Reproduktor možno využiť aj ako multiroom zariadenie.

Základné parametre

  • Značka: Bose
  • Wi-Fi: Áno
  • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Úžasný zvuk

Reproduktor Bose Portable Home Speaker vyžaruje čistý zvuk s hlbokými basmi a úžasným výkonom do všetkých smerov súčasne. Stačí ho umiestniť do stredu miestnosti a všetci si vychutnajú rovnaký zážitok. Umiestnením do rohu miestnosti budete cítiť zvuk znejúci okolo vás.

Ovládanie hlasom

Reproduktor môžete používať kdekoľvek, kde je dostupná Wi-Fi. Prostredníctvom hlasového asistenta Google Assistant alebo Alexa stačí vysloviť hlasový povel, aby ste si mohli vychutnať všetku svoju obľúbenú hudbu, internetové rozhlasové stanice, podcasty či zvukové knihy. Navyše môžete získať informácie o počasí, odosielať správy, nastavovať časovače, pridávať do svojich zoznamov úloh a ovládať inteligentné bytové doplnky. 

Jednoduché streamovanie

Prehrávajte populárne hudobné služby ako Spotify, Amazon Music a Deezer na svojom prenosnom reproduktore kdekoľvek, kde je k dispozícii pripojenie Wi-Fi. Všade inde môžete prostredníctvom technológie Bluetooth počúvať všetko, čo môže váš mobilný telefón či tablet prehrávať. Používatelia Apple môžu využiť AirPlay 2 na prehrávanie zvuku zo svojich zariadení.

Jednoduché nastavenie a úplná kontrola

Aplikácia Bose Music vám umožní jednoducho prehľadávať vašu hudbu na jednom mieste, preskakovať medzi stanicami, zoznamami skladieb a službami či aktualizovať softvér. S touto aplikáciou môžete ľahko spárovať váš reproduktor s ďalšími inteligentnými reproduktormi alebo zvukovými panelmi Bose, vďaka čomu si v domácnosti vychutnáte dokonalý zvukový zážitok. Počúvajte rôzne piesne v rôznych miestnostiach alebo jednu skladbu v každej miestnosti súčasne.  
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Bose
iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
iAirplay: Áno
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 1 - pásmový

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bose
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Áno
iNFC: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 11,9 cm
Výška: 19,2 cm
Hĺbka: 10,4 cm
Hmotnosť: 1,1 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Multizone: Nie

Reproduktory

Typ reproduktora: 1 - pásmový

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: USB-C

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ostatné

Kód produktu: 829393-2100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore