Bose Portable Home Speaker strieborný

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Airplay: Áno, NFC: Nie, Typ reproduktora: 1 - pásmový,

Farba


Cena 419,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový bezdrôtový reproduktor Bose Portable Home Speaker v striebornom prevedení sa postará o ozvučenie miestnosti a stane sa nepostrádateľným estetickým doplnkom vašej modernej domácnosti. Navyše vďaka zabudovanej batérii s výdržou až 12 hodín ho môžete vziať všade so sebou a vychutnať si tak obľúbené tóny na svojich cestách. Podporuje Wi-Fi pripojenie ako aj hlasových asistentov pre jednoduché ovládanie. Prostredníctvom Bluetooth rozhrania môžete bezdrôtovo streamovať hudbu z vášho smartfónu či tabletu. Prostredníctvom aplikácie Bose Music a funkcie Multiroom môžete reproduktor spárovať s ďalšími inteligentnými reproduktormi Bose, čo vám umožní počúvať rôzne piesne v rôznych miestnostiach alebo jednu skladbu v každej miestnosti súčasne. Reproduktor je navrhnutý tak, aby odolal nárazom či striekajúcej vode.

Úžasný zvuk

Reproduktor Bose Portable Home Speaker vyžaruje čistý zvuk s hlbokými basmi a úžasným výkonom do všetkých smerov súčasne. Stačí ho umiestniť do stredu miestnosti a všetci si vychutnajú rovnaký zážitok. Umiestnením do rohu miestnosti budete cítiť zvuk znejúci okolo vás.

Ovládanie hlasom

Reproduktor môžete používať kdekoľvek, kde je dostupná Wi-Fi. Prostredníctvom hlasového asistenta Google Assistant alebo Alexa stačí vysloviť hlasový povel, aby ste si mohli vychutnať všetku svoju obľúbenú hudbu, internetové rozhlasové stanice, podcasty či zvukové knihy. Navyše môžete získať informácie o počasí, odosielať správy, nastavovať časovače, pridávať do svojich zoznamov úloh a ovládať inteligentné bytové doplnky. 

Jednoduché streamovanie

Prehrávajte populárne hudobné služby ako Spotify, Amazon Music a Deezer na svojom prenosnom reproduktore kdekoľvek, kde je k dispozícii pripojenie Wi-Fi. Všade inde môžete prostredníctvom technológie Bluetooth počúvať všetko, čo môže váš mobilný telefón či tablet prehrávať. Používatelia Apple môžu využiť AirPlay 2 na prehrávanie zvuku zo svojich zariadení.

Jednoduché nastavenie a úplná kontrola

Aplikácia Bose Music vám umožní jednoducho prehľadávať vašu hudbu na jednom mieste, preskakovať medzi stanicami, zoznamami skladieb a službami či aktualizovať softvér. S touto aplikáciou môžete ľahko spárovať váš reproduktor s ďalšími inteligentnými reproduktormi alebo zvukovými panelmi Bose, vďaka čomu si v domácnosti vychutnáte dokonalý zvukový zážitok. Počúvajte rôzne piesne v rôznych miestnostiach alebo jednu skladbu v každej miestnosti súčasne.  
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Airplay Áno
NFC Nie
Typ reproduktora 1 - pásmový

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bose Portable Home Speaker strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené