Braun MQ 9187BK MultiQuick 9

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 6.8 cm, Hmotnosť: 999 g, Príkon: 1200 W, Ergonomická rukoväť: Áno, Pulzný spínač: Áno, Drtenie ľadu: Áno Viac info


Cena 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Tyčový mixér Braun MQ 9187BK MultiQuick 9 dokáže vďaka technológiám ActiveBlade a PowerBell dokáže vytvoriť najjemnejšie kulinárske výtvory. S 3 režimami rýchlostí iMode a technológiou proti fŕkaniu surovín SplashControl zvládne v kuchyni takmer všetko.

 

Tyčový mixér Braun MQ 9187BK MultiQuick 9

  • Výkonný 1200 W motor
  • ActiveBlade s pohyblivou mixovacou nohou a nožom
  • PowerBell Plus s extra sekacím nožom
  • Advanced SmartSpeed pre plynulé ovládanie rýchlostí
  • SplashControl proti rozostreku surovín
  • Pestrá rada príslušenstva

Najlepší sa stal ešte lepším

Najvýkonnejší a najsilnejší motor do Braun má teraz 1200 W motor a ActiveBlade technológiu, vďaka ktorej dokážete i z tých najtvrdších surovín vytvoriť najjemnejšie kulinárske výtvory. Nový MultiQuick 9 je vybavený radou nových, najmodernejších technológií, a k tomu naviac predstavuje nové možnosti príslušenstva.

Teraz zvládnete rozmixovať i tie najtvrdšie suroviny

Unikátna technológia ActiveBlade prináša pohyblivú nie len mixovaciu nohu,ale taktiež nože vo vnútornej strane zvona. PowerBell Plus má naviac v strede extra mleciu čepeľ, vďaka ktorej mixér zvládne rozmixovať, na jedno otočenie, väčšie množstvo surovín. Kombinácia týchto vlastností vám umožní rozmixovať až dvakrát jemnejšie a bez námahy, nie len väčšie kusy ingrediencií, ale taktiež tvrdé či drobné suroviny. To platí i pre najtvrdšie suroviny, akými sú napríklad orechy, semienka, kúsky horkej čokolády alebo kokosu.

iMode s 3 režimami rýchlosti

MultiQuick 9 najnovšie ponúka 3 režimy rýchlosti - vysokú, nízku a pulzovanú. Nízka rýchlosť zníži výkon mixovania tak, aby bol vhodný pre mäkké ingrediencie. Zatiaľ čo vysoká rýchlosť vám umožní využiť plnú silu pre mixovanie tých najtvrdších surovín. Pulzovaná rýchlosť zasa automaticky zabezpečí rovnomerné rozmixovanie suroviny.

Advanced SmartSpeed na plynulé ovládanie rýchlostí

Ovládanie výkonu je s technológiu Advanced SmartSpeed jednoduché a intuitívne. Čím silnejšie stlačíte, tým väčší výkon získate. Mixovanie budete mať pod kontrolou. Navyše má mixér rukoväť zabezpečenú protikĺzavou úpravou, takže ovládanie je bezpečné.

SplashControl proti fŕkaniu surovín

Všetky ponorné tyčové mixéry Braun MultiQuick ponúkajú taktiež technológiu SplashControl, ktorá vďaka unikátnemu tvaru zvona, otočeného proti smeru pohybu nožov, zabraňuje "hurikánovému efektu". Tekutina sa pri mixovaní nedostane von z nádoby. Užite si mixovanie bez neporiadku v kuchyni.

EasyClick Plus na jednoduchú výmenu príslušenstva

Systém EasyClick Plus umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu príslušenstva iba jedným kliknutím. Vyberte si to správne príslušenstvo a pripravte sa na neobmedzené kulinárske výtvory.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 6.8 cm
Hmotnosť 999 g
Príkon 1200 W
Ergonomická rukoväť Áno
Pulzný spínač Áno
Drtenie ľadu Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Braun MQ 9187BK MultiQuick 9

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Martin

5. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná