Candy CC64CH

  • Doprava zadarmo

Sklokeramická varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost: Nie, Detská poistka: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 6,5 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 5 cm, Šírka: 59 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 189,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 19,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Candy CC64CH v čiernej farbe má k dispozícii 4 varné zóny rôzneho výkonu a rozmeru s indikátorom zostatkového tepla. Jedna varná zóna veľká, jedna štandardná a dve malé. V elegantnom dizajne s rovnými hranami sa bude hodiť do takmer každej kuchyne. Varnú dosku ovládate dotykovým ovládaním s 9 úrovňami výkonu, umiestneným v prednej časti. Disponuje tiež bezpečnostným automatickým vypínaním v prípade dlhodobej nečinnosti, detskou poistkou a časovačom. Šírka 59 cm. Napájanie: 400 V. Príkon: 6,5 kW.

Varné zóny

Pre pohodlné varenie je sklokeramická varná doska Candy CC64CH vybavená 4 varnými zónami Highlight rôzneho výkonu a rozmeru. Varné zóny poskytujú rôzny výkon s reguláciou s rýchlou odozvou. Všetky varné zóny disponujú indikáciou zostatkového tepla, takže predídete popáleniu a vždy budete vedieť, kedy môžete varnú dosku umyť.

Jednoduchá príprava

Sklokeramická varná doska prináša moderný prístup k príprave kulinárskych špecialít. Čierna hladká doska disponuje 4 varnými zónami. Výkon varných zón môžete ovládať dotykom jedného prsta prostredníctvom dotykového ovládania umiestneného v prednej časti dosky.

  • 2x Highlight Ø 155 mm, 1200 W

  • 1x Highlight Ø 220 mm, 2300 W

  • 1x Highlight Ø 190 mm, 1800 kW

Bezpečnosť a ochrana pri varení

Spoločnosť Candy myslela aj na vašu ochranu. Sklokeramická varná doska disponuje štyrmi kontrolkami zostatkového tepla a detským bezpečnostným zámkom, vďaka ktorému sa už nemusíte viac obávať o bezpečie vašich detí. Pri dlhšej nečinnosti automaticky vypne varné zóny. Varenie bude nielen rýchle, ale aj bezpečné pre vašu domácnosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 1
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ne
Celkový príkon dosky 6.5 kW
Napájanie 400 V

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CC64CH

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené