Candy CDK6GF4WEKB


Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov, Elektrické zapaľovanie, Výška: 9,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 169,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Candy CDK6GF4WEKB z tvrdeného skla v čiernej farbe má 4 plynové horáky, tie majú rôzny výkon a priemer. Disponuje aj jedným dvojitým plynovým horákom, ktorý môže dosiahnúť výkon až 4 kw s vyššou účinnosťou. Stabilitu nádob uložených na varnú dosku zabezpečujú liatinové mriežky. Ovládanie je umiestnené v prednej časti, pomocou 4 otočných gombíkov. V ovládacích gombíkoch je integrované elektrické zapaľovanie. Šírka 59,5 cm.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Candy CDK6GF4WEKB z tvrdeného čierneho skla, vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je uložený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním si nastavíte intenzitu plameňa a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Varné zóny

Varná doska je vybavená 4 horákmi. K dispozícii je elektrické zapaľovanie horákov, ktoré je integrované v ovládacom gombíku. Zapaľovanie je tak veľmi jednoduché a bezpečné. Stačí gombík otočiť a stlačiť a horák je zapálený. Vďaka bezpečnostnej poistke sa v prípade zhasnutia plameňa, uzavretie plyn. Tým je váš domov chránený pred nebezpečenstvom výbuchu z nahromadenia zemného plynu. Mriežky sú dostatočne pevné a odolné, aby udržali aj veľké a ťažké hrnce.

Horáky

  • 1x Dvojitý Ø, 4 kW
  • 1x Rýchly Ø 100 mm, 2,7 kW
  • 1x Pomocný Ø 50 mm, 1 kW
  • 1x Stredný Ø 75 mm, 1,75 kW

Údržba

Údržba varnej dosky je pohodlná a nenáročná. Čistenie dosky zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia treba odstrániť a umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 1
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CDK6GF4WEKB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami