Candy CF 6B4S1PX


Umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 10, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 85 cm, Šírka: 59,7 cm, Hĺbka: 59,8 cm. Viac info


Cena 584,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,70 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Candy CF 6B4S1PX s energetickou triedou B. S kapacitou 16 súprav riadu a inteligentným ovládaním cez mobilnú aplikáciu. Disponuje 10 programami a funkciami ako AquaStop, automatické otváranie dverí. Využíva 66 kWh energie a 9,5 litra vody na 100 cyklov. Maximálna hlučnosť je 44 dB. Rozmery umývačky 85x59,7x59,8 cm.

Maxi Tub

Voľne stojaca umývačka riadu Candy s najpriestrannejšou vaňou na trhu v štandardnej veľkosti ponúka maximálny priestor pre umytie aj najväčších kuchynských riadov, ako sú plechy do rúry, doštičky či misky na šalát. S touto novou umývačkou si zabezpečíte efektívne a pohodlné umývanie riadu.

Invertorový motor Speed Drive

Umývačka riadu Candy CF 6B4S1PX s invertorovým motorom Speed-Drive zvyšuje umývací výkon a znižuje spotrebu energie vďaka bezkefovým technológiám. Ide o spoľahlivý model so špičkovým výkonom od značky Candy.

Prémiový držiak na poháre

Umývačka s novým držiakom na poháre je ideálna pre citlivé predmety ako poháre na víno a krištáľový riad. Vďaka gumovému povrchu na miestach styku s riadom zabezpečuje maximálnu ochranu.

Ostrekovacie rameno Powerwash

Systém Powerwash s šiestimi prídavnými vodnými tryskami poskytuje výrazne zvýšený prietok vody, čím zabezpečuje efektívne umývanie aj veľmi znečisteného riadu ako sú hrnce a panvice.

Cyklus Wash &Dry

Umývačka riadu s cyklom Wash & Dry 35' umožňuje umytie a vysušenie denného množstva riadu za neuveriteľných 35 minút. S novou technológiou vám ponúka najrýchlejší cyklus umývania a sušenia na trhu. Už žiadne dlhé čakanie na čistý riad.

Aplikácia hOn a Snap&Wash

Nová voľne stojaca umývačka riadu s aplikáciou hOn a Snap&Wash je inteligentnejšia ako kedykoľvek predtým. Aplikácia dokáže automaticky detekovať množstvo, typ, materiál a polohu riadu, čo vám pomôže optimalizovať plnenie a vybrať efektívny cyklus pre dokonalé výsledky. S touto funkciou ušetríte čas a peniaze.

Doplnkové funkcie Express & Hygiene

Umývačka riadu s doplnkovými funkciami Express & Hygiene zabezpečuje maximálnu flexibilitu umývacieho cyklu. Funkcia Express skracuje dobu cyklu, zatiaľ čo funkcia Hygiene zvyšuje teplotu umývania, čo zlepšuje umývací výkon a sanitáciu. Ideálna voľba pre efektívne umývanie riadu.

Textový displej

Umývačka riadu Candy s textovým displejom a dotykovým ovládaním v 25 jazykoch, vrátane slovenčiny a češtiny, je ľahko ovládateľná a intuitívna. Umožňuje pohodlné používanie bez potreby manuálov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 10
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CF 6B4S1PX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami