Candy CHG6LPX

  • Doprava zadarmo

Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov, Elektrické zapaľovanie, Výška: 4,3 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 134,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová varná doska Candy CHG6LPX v nerezovom prevedení z rady New Timeless je vybavená 4 horákmi s rôznymi priemermi a 2 liatinovými mriežkami. Gombíky v striebornej farbe s automatickým elektrickým zapaľovaním sú umiestnené na boku varnej dosky. Nechýba plynová bezpečnostná poistka. Rozmery (VxŠxH): 4,3 x 59,5 x 51 cm.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Candy CHG6LPX v nerezovom prevedení, vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je na boku varnej dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 otočných gombíkov si nastavíte intenzitu plameňa a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Horáky a ovládacie gombíky

Varná doska je vybavená 4 horákmi. K dispozícii je elektrické zapaľovanie horákov, ktoré je integrované v ovládacom gombíku. Zapaľovanie je tak veľmi jednoduché a bezpečné. Stačí gombík otočiť a stlačiť a horák je zapálený. Vďaka bezpečnostnej poistke sa v prípade zhasnutia plameňa, uzavre plyn. Tým je váš domov chránený pred nebezpečenstvom výbuchu z nahromadenia zemného plynu. Ovládacie gombíky sa nachádzajú na bočnej časti varnej dosky a sú tak ľahko prístupné. Horáky majú  2 kvalitné bezpečnostné mriežky z liatiny. Mriežky sú dostatočne pevné a odolné, aby udržali aj veľké a ťažké hrnce.

  • 1x Rýchly horák Ø 95 mm, 2,7 kW

  • 1x Pomocný horák Ø 50 mm, 1 kW

  • 2x Stredný horák Ø 70 mm, 1,75 kW

Údržba

Údržba varnej dosky je pohodlná a nenáročná. Čistenie dosky zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia treba odstrániť a umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy CHG6LPX

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Mariana

22. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena
  • Nic

Odporucam