Candy CSO4H7A1DE-S

  • 10% zľava s kódom

Sušička bielizne, Energetická trieda A+, Kapacita 7 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Maximálna hĺbka: 48,4 cm. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 23. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
359,99 €

Cena 399,99 €

Zľava 20 % z predchádzajúcej ceny: 499,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart kondenzačná slim sušička bielizne Candy CSO4H7A1DE-S v bielej farbe s tepelným čerpadlom Smart Pro v energetickej triede A+ vysuší 7 kg bielizne pomocou 14 programov. Špeciálny program na vlnu Woolmark, Easy Case nádoba na vodu, funkcia ľahké žehlenie, inteligentné ovládanie cez Wi-Fi+Bluetooth a aplikáciu simply Fi.

 

 

 

Slim smart spotrebič ušetrí čas

Inteligentná kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Candy CSO4H7A1DE-S je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Inteligentná sušička Candy SmartPro je ideálnym riešením. S touto sušičkou ušetríte čas a zároveň získate výkonný sportrebič za rozumnú cenu.Vďaka nej si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 7 kg bielizne. 

Programy a funkcie

  • 14 programov základných (z toho 7 krátkych cyklov do 90 min) + Wifi programy: Eco Bavlna, Biele, Džínsy, Tmavé a Farebné, Syntetika, Košele, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Denná Perfect 59 min, Denné 45 min, Úsporný 30 min, Osvieženie, Relax - uvoľnenie vlákien a pokrčenia za 12 min, Šport Plus, malá náplň, Wifi
  • Funkcia: Memo - uloženie obľúbeného programu do pamäte, Časované sušenie, Odložený štart až 24 hod, Super Easy Iron - Ochrana proti pokrčeniu pre ľahké žehlenie, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtroch, Ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu
  • Senzorové sušenie - 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, K žehlenie

Woolmark Apparel Care

V priebehu sušenia sa mení smer otáčania bubna, čo zabraňuje zamotávaniu bielizne a zaručuje rovnomerné sušenie. V neposlednom rade minimalizuje aj pokrčenie oblečenia.  V posledných 10/20 minútach cykulu sušička používa studený vzduch. Program Woolmark Apparel Care je schválený spoločnosťou Woolmark, postará sa o vlnené oblečenie s potrebnou starostlivosťou.

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Manipulácia s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktická a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jej jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 l nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Bezdotykové prepojenie

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie hOn so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

  • Sťahovanie nových funkcií a cyklov
  • Funkcie pre odložený začiatok a koniec
  • Kontrolné cyklus
  • Vedenie štatistík pranie a čerpanie energie
  • Tipy a triky
  • Sprievodca chybovými hláškami a užívateľský návod

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 46.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energ.účinnosti A+
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 48.4 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CSO4H7A1DE-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami